Mikołajki w Canal+ Family (wideo)

Wszystkie małe i duże dzieci Canal+ Family zaprasza 6 grudnia 2019 na Mikołajki. Spędźcie je m.in. razem z Pszczółką Mają, misiem Paddingtonem, kotem Garfieldem oraz Bellą i Sebastianem. Start już o 7:00 rano.

 

 

 

Godz. 7:00 Szukając misia

Radosna francuska komedia o ojcu, który podejmuje się zadania odnalezienia ukochanej przytulanki swojej córki. Supertata Michel angażuje do misji pracownika lotniska.

Godz. 8:30Paddington 2

 

 

Druga część przygód kultowego brytyjskiego niedźwiadka o nienagannych manierach. Miś Paddington tym razem trafi w złe towarzystwo. Problemy wydają się poważne, ponieważ niedźwiadek pomyłkowo zostaje osadzony w areszcie wśród typów spod ciemnej gwiazdy.

Godz. 10:10Książę Czaruś

Nad księciem Czarusiem krąży klątwa, wszystkie napotkane na jego drodze dziewczęta zakochują się w nim bez pamięci, a on sam woli życie singla. Jednak żeby nie stracić prawa do tronu, musi odnaleźć miłość życia.

Godz 12:00 Jaskiniowiec

Animacja słynnego studia Aardmana (znanego przede wszystkim z serii „Wallace i Gromit”). Historia dzielnego Duga, jaskiniowca, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu.

Godz. 13:30 – Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

 

 

Od samego rana w ulu mówi się tylko o jednym – w pszczelej stolicy odbędą się Miodowe Igrzyska. Podekscytowana Maja marzy, aby wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy jej ula zostają pominięci i nie otrzymują zaproszenia na zawody.

Godz. 15:10 Uprowadzona księżniczka

Remik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzieli, że żadne przeciwności losu nie mogą ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich błogie szczęście szybko jednak zostaje zmącone przez podstępny plan złego czarownika, który chce zdobyć nieśmiertelność i do tego planu potrzebna mu jest Miłka.

Godz. 16:40Bella i Sebastian 3

Najbardziej emocjonujący rozdział przygód Belli i Sebastiana, w którym bohaterowie muszą zrobić wszystko, aby uchronić suczkę oraz szczenięta przed jej poprzednim właścicielem.

Godz. 18:10 Garfield

Garfield to bez wątpienia jeden z najbardziej zarozumiałych i leniwych kotów na świecie. Razem ze swoim właścicielem, fajtłapowatym Jonem Arbuckle, zamieszkuje schludny domek na przedmieściu.

Godz. 19:30 Garfield 2

Druga część przygód leniwego, rudego kota rozgrywa się w Anglii, dokąd Garfield wraz ze swoim kumplem, psem Odiem, przedostają się w walizce swojego pana, Jona. Celem wyprawy jest przeszkodzenie Jonowi w oświadczeniu się pięknej pani weterynarz, Liz Wilson, która przebywa właśnie na konferencji na temat zwierząt w pewnej podlondyńskiej posiadłości.

Godz. 20:55 Robin Hood: Początek

 

 

Robin z Loxley wraca z wyprawy krzyżowej, aby odkryć, że jego majątek został splądrowany, a ukochana wyszła za mąż. Opętany żądzą zemsty postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców swojego miasta.

Godz. 22:50Zabójcze maszyny

 

 

Kataklizm zniszczył całą ludzką cywilizację. Tysiące lat później, w post-apokaliptycznym świecie, ludzkość w końcu dostosowała się do nowych warunków. Megamiasta przemieszczają się po Ziemi na olbrzymich platformach, niszcząc mniejsze metropolie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *