Mistrzostwa europejskie w TVP, na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej

Dziesięć dni rywalizacji, siedem dyscyplin i dwa miasta. 2 sierpnia w Glasgow rozpocznie się pierwsza edycja mistrzostw europejskich – zawodów podczas których najlepsi sportowcy z Europy będą rywalizować o prym na „Starym Kontynencie”. Transmisje w Telewizji Polskiej oraz na SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej.
 

 
Sierpniowe zawody przybiorą niespotykaną dotychczas formę. W ciągu niespełna dwóch tygodni o medale mistrzostw Europy powalczą gimnastycy, kolarze, golfiści, triathloniści, przedstawiciele dyscyplin pływackich oraz lekkoatleci. Rywalizacja w „Królowej Sportu” w przeciwieństwie do pozostałych dyscyplin, rozgrywanych w Glasgow, będzie w Berlinie.
Choć każde z zawodów będą organizowane przez oddzielne stowarzyszenie, wszystkie zmagania będą zsynchronizowane tak, by Europejska Unia Nadawców transmitowała kibicom jak najwięcej godzin sportowych rywalizacji. Dla kibiców będzie to wielka sportowa uczta i przedsmak letnich igrzysk olimpijskich, które za dwa lata zagoszczą w Tokio.
Biało-czerwoni liczyć będą na grad medali. Największe szanse mają oczywiście lekkoatleci, którzy dwa lata temu w Amsterdamie wygrali klasyfikację medalową mistrzostw Europy, stając na podium dwanaście razy. Swoją „cegiełkę” dorzucą z pewnością także wioślarze, pływacy i kolarze.
Transmisje mistrzostw europejskich od 2 do 12 sierpnia w TVP1, TVP2, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej.
PLAN STARTÓW POLAKÓW
2 SIERPNIA:
10:30 – Wioślarstwo – Dwójka bez sternika – eliminacje (Monika Sobieszek/Anna Wierzbowska)
10:42 – Wioślarstwo – Dwójka bez sternika – eliminacje (Łukasz Modrzyński/Bartosz Posyłajka)
11:00 – Wioślarstwo – Czwórka bez sternika – eliminacje (Monika Chabel/Maria Wierzbowska/Olga Michalkiewicz/Joanna Dittmann)
11:30 – Wioślarstwo – Czwórka podwójna – eliminacje (Katarzyna Zillmann/Maria Springwald/Agnieszka Kobus-Zawojska/Marta Wieliczko)
11:42 – Wioślarstwo – Czwórka podwójna – eliminacje (Dominik Czaja/Wiktor Chabel/Szymon Pośnik/Maciej Zawojski)
11:54 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna – eliminacje (Krystyna Lemańczyk-Dobrzelak/Martyna Mikołajczak)
12:06 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna – eliminacje (Mateusz Biskup/Mirosław Ziętarski)
12:36 – Wioślarstwo – Jedynka – eliminacje (Natan Węgrzycki-Szymczyk)
13:00 – Wioślarstwo – Jedynka wagi lekkiej – eliminacje (Katarzyna Wełna)
13:30 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna wagi lekkiej – eliminacje (Joanna Dorociak/Weronika Deresz)
13:48 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna wagi lekkiej – eliminacje (Miłosz Jankowski/Jerzy Kowalski)
14:06 – Wioślarstwo – Ósemka – eliminacje (Robert Fuchs/Marcin Brzeziński/Piotr Juszczak/Michał Szpakowski/Ryszard Ablewski/Daniel Trojanowski/Zbigniew Schodowski/Mateusz Wilangowski/Mikołaj Burda)
14:18 – Wioślarstwo – Dwójka bez sternika – repasaże (ew. Łukasz Modrzyński/Bartosz Posyłajka)
19:45 – Kolarstwo torowe – drużynowy wyścig na dochodzenie K – eliminacje (Polska)
19:45 – Kolarstwo torowe – drużynowy wyścig na dochodzenie M – eliminacje (Polska)
TRANSMISJE:
10:25 – Wioślarstwo – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
18:45 – Kolarstwo torowe – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
3 SIERPNIA: 
10:30 – Wioślarstwo – Czwórka podwójna – repesaże (ew. Dominik Czaja/Wiktor Chabel/Szymon Pośnik/Maciej Zawojski)
10:30 – Pływanie – 400 m stylem zmiennym – eliminacje (Paula Żukowska, Aleksandra Knop)
10:36 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna – repesaże (ew. Krystyna Lemańczyk-Dobrzelak/Martyna Mikołajczak)
10:42 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna – repesaże (ew. Mateusz Biskup/Mirosław Ziętarski)
10:50 – Pływanie – 400 m stylem dowolnym – eliminacje (Filip Zaborowski, Wojciech Wojdak)
11:00 – Wioślarstwo – Jedynka – repesaże (ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk)
11:12 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna wagi lekkiej – repesaże (ew. Joanna Dorociak/Weronika Deresz)
11:18 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna wagi lekkiej – repesaże (ew. Miłosz Jankowski/Jerzy Kowalski)
11:18 – Pływanie – 50 m stylem dowolnym – eliminacje (Anna Dwogiert, Daniela Georges)
11:30 – Wioślarstwo – Jedynka wagi lekkiej – repesaże (ew. Katarzyna Wełna)
11:31 – Pływanie – 50 m stylem grzbietowym – eliminacje (Kamil Kaźmierczak, Kacper Stokowski)
11:41 – Pływanie – 100 m stylem motylkowym – eliminacje (Anna Dowgiert, Dominika Kossakowska)
11:53 – Pływanie – 100 m stylem klasycznym – eliminacje (Marcin Stolarski, Bartłomiej Roguski)
11:54 – Wioślarstwo – Dwójka bez sternika – repesaże (ew. Monika Sobieszek/Anna Wierzbowska)
12:06 – Wioślarstwo – Czwórka bez sternika – repesaże (Monika Chabel/Maria Wierzbowska/Olga Michalkiewicz/Joanna Dittmann)
12:11 – Pływanie – sztafeta 4×100 m dowolnym – eliminacje (Polska)
12:12 – Wioślarstwo – Czwórka podwójna – repesaże (ew. Dominik Czaja/Wiktor Chabel/Szymon Pośnik/Maciej Zawojski)
12:22 – Pływanie – sztafeta 4×100 m dowolnym – eliminacje Polska)
12:30 – Wioślarstwo – Ósemka – repesaże (Robert Fuchs/Marcin Brzeziński/Piotr Juszczak/Michał Szpakowski/Ryszard Ablewski/Daniel Trojanowski/Zbigniew Schodowski/Mateusz Wilangowski/Mikołaj Burda)
12:36 – Wioślarstwo – Dwójka bez sternika – finał C (ew. Łukasz Modrzyński/Bartosz Posyłajka)
12:42 – Wioślarstwo – Dwójka bez sternika – półfinały (ew. Łukasz Modrzyński/Bartosz Posyłajka)
15:15 – Kolarstwo torowe – sprint drużynowy kobiet – kwalifikacje (Polska)
15:35 – Kolarstwo torowe – sprint drużynowy mężczyzn – kwalifikacje (Polska)
15:55 – Kolarstwo torowe – wyścig drużynowy kobiet – I runda (Polska)
16:25 – Kolarstwo torowe – wyścig drużynowy mężczyzn – I runda (Polska)
16:55 – Kolarstwo torowe – scratch kobiet – finał (Łucja Pietrzak)
17:20 – Kolarstwo torowe – wyścig drużynowy kobiet – półfinały (ew. Polska)
17:35 – Kolarstwo torowe – wyścig drużynowy mężczyzn – półfinały (ew. Polska)
18:00 – Pływanie – 400 m stylem zmiennym – finał (ew. Paula Żukowska, Aleksandra Knop)
18:09 – Pływanie – 400 m stylem dowolnym – finał (ew. Filip Zaborowski, Wojciech Wojdak)
18:18 – Pływanie – 50 m stylem dowolnym – półfinały (ew. Anna Dowgiert, Daniela Georges)
18:25 – Pływanie – 50 m stylem grzbietowym – półfinały (ew. Kamil Kaźmierczak, Kacper Stokowski)
18:32 – Pływanie – 100 m stylem motylkowym – półfinały (ew. Anna Dowgiert, Dominika Kossakowska)
18:39 – Pływanie – 100 m stylem klasycznym – półfinały (ew. Marcin Stolarski, Bartłomiej Roguski)
19:01 – Pływanie – sztafeta 4×100 m dowolnym – finał (ew. Polska)
19:10 – Pływanie – sztafeta 4×100 m dowolnym – finał (ew. Polska)
19:30 – Kolarstwo torowe – wyścig drużynowy mężczyzn – finały (ew. Polska)
19:46 – Kolarstwo torowe – wyścig drużynowy kobiet – finały (ew. Polska)
20:02 – Kolarstwo torowe – scratch mężczyzn – finał (Daniel Staniszewski)
21:12 – Kolarstwo torowe – sprint drużynowy kobiet – finały (ew. Polska)
21:22 – Kolarstwo torowe – sprint drużynowy mężczyzn – finały (ew. Polska)
TRANSMISJE:
10:25 – Transmisja łączona – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
10:25 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
10:25 – Wioślarstwo – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
14:45 – Kolarstwo torowe – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
18:00 – Pływanie – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
19:30 – Kolarstwo torowe – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna 
4 SIERPNIA:
10:00 – Kolarstwo torowe – wyścig na dochodzenie kobiet – kwalifikacje (Justyna Kaczkowska, Łucja Pietrzak)
10:30 – Pływanie – 100 m stylem dowolnym – eliminacje (Kacper Majchrzak, Jan Hołub, Jakub Kraska, Konrad Czerniak)
10:50 – Kolarstwo torowe – 1 km ze startu zatrzymanego mężczyzn – kwalifikacje (Daniel Rochna)
10:52 – Pływanie – 100 m stylem klasycznym – eliminacje (Weronika Hallmann)
11:05 – Pływanie – 200 m stylem motylkowym – eliminacje (Jan Świtkowski)
11:23 – Pływanie – 50 m stylem grzbietowym – eliminacje (Alicja Tchórz, Agata Naskręt, Weronika Górecka)
11:25 – Kolarstwo torowe – sprint kobiet – kwalifikacje (Julita Jagodzińska)
11:33 – Pływanie – sztafeta mieszana 4×200 m stylem dowolnym – eliminacje (Polska)
12:00 – Kolarstwo torowe – omnium mężczyzn – kwalifikacje (Szymon Sajnok)
12:15 – Wioślarstwo – Dwójka bez sternika – finał A (ew. Monika Sobieszek/Anna Wierzbowska)
12:30 – Wioślarstwo – Dwójka bez sternika – finał A (ew. Łukasz Modrzyński/Bartosz Posyłajka)
12:45 – Wioślarstwo – Czwórka bez sternika – finał A (ew. Monika Chabel/Maria Wierzbowska/Olga Michalkiewicz/Joanna Dittmann)
13:15 – Wioślarstwo – Czwórka podwójna – finał A (ew. Katarzyna Zillmann/Maria Springwald/Agnieszka Kobus-Zawojska/Marta Wieliczko)
13:30 – Wioślarstwo – Czwórka podwójna – finał A (ew. Dominik Czaja/Wiktor Chabel/Szymon Pośnik/Maciej Zawojski)
14:00 – Gimnastyka sportowa – Wielobój drużynowo kobiet – finał (ew. Polska)

15:00 – Kolarstwo torowe – sprint kobiet – 1/16 finału (Julita Jagodzińska, Urszula Łoś)
15:36 – Kolarstwo torowe – omnium mężczyzn – scratch (Szymon Sajnok)
15:56 – Kolarstwo torowe – 1 km ze startu zatrzymanego mężczyzn – finał (ew. Daniel Rochna)
16:21 – Kolarstwo torowe – sprint kobiet – 1/8 finału (ew. Julia Jagodzińska, Urszula Łoś)
16:49 – Kolarstwo torowe – omnium mężczyzn – wyścig tempowy (Szymon Sajnok)
17:04 – Kolarstwo torowe – wyścig punktowy kobiet – finał (Nikol Płosaj)
18:13 – Pływanie – 100 m stylem klasycznym – finał (ew. Marcin Stolarski, Bartłomiej Roguski)
18:18 – Pływanie – 100 m stylem motylkowym – finał (ew. Anna Dowgiert, Dominika Kossakowska)
18:24 – Pływanie – 100 m stylem dowolnym – półfinały (ew. Kacper Majchrzak, Jan Hołub, Jakub Kraska, Konrad Czerniak)
18:31 – Pływanie – 100 m stylem klasycznym – półfinały (ew. Weronika Hallmann)
18:40 – Pływanie – 200 m stylem motylkowym – półfinały (ew. Jan Świtkowski)
18:49 – Pływanie – 50 m stylem grzbietowym – półfinały (ew. Alicja Tchórz, Agata Naskręt, Weronika Górecka)
19:18 – Pływanie – 50 m stylem grzbietowym – finał (ew. Kamil Kaźmierczak, Kacper Stokowski)
19:23 – Pływanie – 50 m stylem dowolnym – finał (ew. Anna Dowgiert, Daniela Georges)
19:28 – Pływanie – sztafeta mieszana 4×200 m stylem dowolnym – finał (ew. Polska)
20:00 – Kolarstwo torowe – sprint kobiet – ćwierćfinały (ew. Julia Jagodzińska, Urszula Łoś)
20:12 – Kolarstwo torowe – omnium mężczyzn – wyścig eliminacyjny (Szymon Sajnok)
20:42 – Kolarstwo torowe – wyścig na dochodzenie kobiet – finały (ew. Justyna Kaczkowska, Łucja Pietrzak)
21:04 – Kolarstwo torowe – omnium mężczyzn – wyścig punktowy, finał (Szymon Sajnok)

TRANSMISJE:
9:15 – Transmisja łączona – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
9:45 – Kolarstwo torowe – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
10:15 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
12:00 – Wioślarstwo – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
13:45 – Gimnastyka sportowa – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
14:45 – Kolarstwo torowe – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
17:45 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
20:10 – Kolarstwo torowe – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
5 SIERPNIA:
10:00 – Kolarstwo torowe – sprint mężczyzn – kwalifikacje (Rafał Sarnecki, Mateusz Lipca)
10:30 – Pływanie – 200 m stylem zmiennym – eliminacje (Dawid Szwedzki)
10:56 – Kolarstwo torowe – sprint mężczyzn – 1/16 finału (ew. Rafał Sarnecki, Mateusz Lipa)
10:59 – Pływanie – 100 m stylem grzbietowym – eliminacje (Radosław Kawęcki, Kacper Stokowski, Kamil Kaźmierczak)
11:14 – Pływanie – 200 m stylem dowolnym – eliminacje (Aleksandra Knop, Aleksandra Polańska, Daniela Georges)
11:21 – Kolarstwo torowe – wyścig na dochodzenie mężczyzn – kwalifikacje (Bartosz Rudyk, Dawid Czubak)
11:39 – Pływanie – 200 m stylem klasycznym – eliminacje (Bartłomiej Roguski, Marcin Stolarski)
11:59 – Pływanie – sztafeta 4×200 metrów stylem dowolnym – eliminacje (Polska)
12:02 – Wioślarstwo – Jedynka wagi lekkiej – finał A (ew. Katarzyna Wełna)
12:30 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna wagi lekkiej – finał A (ew. Joanna Dorociak/Weronika Deresz)
12:45 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna wagi lekkiej – finał A (ew. Miłosz Jankowski/Jerzy Kowalski)
12:51 – Kolarstwo torowe – sprint mężczyzn – 1/8 finału (ew. Rafał Sarnecki, Mateusz Lipa)
13:00 – Wioślarstwo – Dwójka podwójna – finał A (ew. Mateusz Biskup/Mirosław Ziętarski)
13:09 – Kolarstwo torowe – wyścig eliminacyjny kobiet – finał (Łucja Pietrzak)
13:15 – Wioślarstwo – Jedynka – finał A (ew. Natan Węgrzycki-Szymczyk)
13:30 – Kolarstwo szosowe – wyścig ze startu wspólnego – finał (Monika Brzeźna, Karolina Karasiewicz, Aurela Nerlo, Katarzyna Pawłowska, Anna Plichta, Katarzyna Wilkos)
13:45 – Wioślarstwo – Ósemka – finał A (ew. Robert Fuchs/Marcin Brzeziński/Piotr Juszczak/Michał Szpakowski/Ryszard Ablewski/Daniel Trojanowski/Zbigniew Schodowski/Mateusz Wilangowski/Mikołaj Burda)
14:00 – Kolarstwo torowe – wyścig punktowy mężczyzn – kwalifikacje (Wojciech Pszczolarski)
18:20 – Pływanie – 100 m stylem dowolnym – finał (ew. Kacper Majchrzak, Jan Hołub, Jakub Kraska, Konrad Czerniak)
18:25 – Pływanie – 100 m stylem klasycznym – finał (ew. Weronika Hallmann)
18:31 – Pływanie – 100 m stylem grzbietowym – półfinały (ew. Radosław Kawęcki, Kacper Stokowski, Kamil Kaźmierczak)
18:49 – Pływanie – 200 m stylem klasycznym – półfinały (ew. Bartłomiej Roguski, Marcin Stolarski)
19:21 – Pływanie – 50 m stylem grzbietowym – finał (ew. Alicja Tchórz, Agata Naskręt, Weronika Górecka)
19:26 – Pływanie – 200 m stylem zmiennym – półfinały (ew. Dawid Szwedzki)
19:36 – Pływanie – 200 m stylem dowolnym – półfinały (ew. Aleksandra Knop, Aleksandra Polańska, Daniela Georges)
18:45 – Pływanie – 200 m stylem motylkowym – finał (ew. Jan Świtkowski)
19:52 – Pływanie – sztafeta 4×200 metrów stylem dowolnym – finał (ew. Polska) 20:00 – Kolarstwo torowe – sprint kobiet – półfinały (ew. Urszula Łoś, Julita Jagodzińska)
20:06 – Kolarstwo torowe – wyścig na dochodzenie mężczyzn – finały (ew. Bartosz Rudyk, Dawid Czubak)
20:36 – Kolarstwo torowe – wyścig punktowy mężczyzn – finał (Wojciech Pszczolarski)
21:26 – Kolarstwo torowe – sprint kobiet – finały (ew. Julita Jagodzińska, Urszula Łoś)
TRANSMISJE:
9:15 – Transmisja łączona –TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
9:45 – Kolarstwo torowe – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
10:15 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
11:50 – Wioślarstwo – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
13:15 – Kolarstwo szosowe – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
17:45 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
20:30 – Kolarstwo torowe – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
6 SIERPNIA:
10:00 – Kolarstwo torowe – madison mężczyzn – kwalifikacje (Daniel Staniszewski/Wojciech Pszczolarski)
10:30 – Pływanie – 200 m stylem dowolnym – eliminacje (Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski, Filip Zaborowski, Jan Hołub)
10:56 – Pływanie – 200 m stylem klasycznym – eliminacje (Weronika Hallmann)
11:16 – Pływanie – 50 m stylem motylkowym – eliminacje (Konrad Czerniak, Michał Chudy, Paweł Sendyk, Kamil Kaźmierczak)
11:29 – Pływanie – 100 m stylem grzbietowym – eliminacje (Alicja Tchórz, Agata Naskręt, Weronika Górecka)
11:45 – Pływanie – sztafeta mieszana 4×100 m stylem zmiennym – eliminacje (Polska)
14:30 – Kolarstwo torowe – sprint mężczyzn – ćwierćfinały (ew. Rafał Sarnecki, Mateusz Lipa)
14:42 – Kolarstwo torowe – omnium kobiet – scratch (Daria Pikulik)
15:14 – Kolarstwo torowe – 500 m kobiet – kwalifikacje (Marlena Karwacka, Urszula Łoś)
15:37 – Kolarstwo torowe – madison mężczyzn – finał (ew. Daniel Staniszewski/Wojciech Pszczolarski)
16:05 – Lekkoatletyka – rzut młotem – kwalifikacje (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
16:30 – Lekkoatletyka – 100 m – eliminacje (Dominik Kopeć, Remigiusz Olszewski, Przemysław Słowikowski)
16:35 – Lekkoatletyka – skok w dal – kwalifikacje (Tomasz Jaszczuk)
16:52 – Kolarstwo torowe – sprint mężczyzn – półfinały (Rafał Sarnecki, Mateusz Lipa)
17:02 – Kolarstwo torowe – omnium kobiet – wyścig tempowy (Daria Pikulik)
17:05 – Lekkoatletyka – 400 m przez płotki – eliminacje (Patryk Dobek, Jakub Mordyl)
17:35 – Lekkoatletyka – pchnięcie kulą – kwalifikacje (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki, Jakub Szyszkowski)
17:45 – Lekkoatletyka – 100 m – eliminacje (Ewa Swoboda)
18:07 – Pływanie – 100 m stylem grzbietowym – finał (ew. Radosław Kawęcki, Kacper Stokowski, Kamil Kaźmierczak)
18:13 – Pływanie – 100 m stylem grzbietowym – półfinały (ew. Alicja Tchórz, Agata Naskręt, Weronika Górecka)
18:21 – Pływanie – 200 m stylem dowolnym – półfinały (ew. Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski, Filip Zaborowski, Jan Hołub)
18:30 – Pływanie – 200 m stylem klasycznym – półfinały (ew. Weronika Hallmann)
18:41 – Pływanie – 50 m stylem motylkowym – półfinały (ew. Konrad Czerniak, Michał Chudy, Paweł Sendyk, Kamil Kaźmierczak)
19:02 – Pływanie – 200 m stylem dowolnym – finały (ew. Aleksandra Knop, Aleksandra Polańska, Daniela Georges)
19:08 – Pływanie – 200 m stylem klasycznym – finał (ew. Bartłomiej Roguski, Marcin Stolarski)
19:15 – Pływanie – 200 m stylem zmiennym – finał (ew. Dawid Szwedzki)
19:22 – Pływanie – sztafeta mieszana 4×100 m stylem zmiennym – finał (ew. Polska) 20:00 – Kolarstwo torowe – 500 m kobiet – finał (ew. Marlena Karwacka, Urszula Łoś)
20:30 – Kolarstwo torowe – sprint mężczyzn – finały (ew. Rafał Sarnecki, Mateusz Lipa)
20:36 – Kolarstwo torowe – omnium kobiet – wyścig eliminacyjny (Daria Pikulik)
21:17 – Kolarstwo torowe – omnium kobiet – wyścig punktowy, finał (Daria Pikulik)
TRANSMISJE:
10:25 – Transmisja łączona – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
10:25 – Pływanie – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
14:20 – Kolarstwo torowe – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
16:00 – Lekkoatletyka – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
17:50 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
19:25 – Transmisja łączona – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
19:45 – Kolarstwo torowe – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
 
7 SIERPNIA:
8:35 – Lekkoatletyka – chód na 50 km – finał (Rafał Augustyn, Adrian Błocki, Rafał Sikora)
8:35 – Lekkoatletyka – chód na 50 km – finał (Agnieszka Ellward, Joanna Bemowska)
9:30 – Lekkoatletyka – dziesięciobój – 100 m (Paweł Wiesiołek)
9:40 – Lekkoatletyka – rzut dyskiem – kwalifikacje (Piotr Małachowski, Robert Urbanek)
10:00 – Lekkoatletyka – 400 m przez płotki – eliminacje (Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)
10:00 – Pływanie – 100 m stylem dowolnym – eliminacje (Katarzyna Wasick, Anna Dowgiert, Aleksandra Polańska)
10:00 – Kolarstwo torowe – keirin kobiet – pierwsza runda (Julita Jagodzińska, Urszula Łoś)
10:10 – Lekkoatletyka – pchnięcie kulą – kwalifikacje (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
10:15 – Kolarstwo górskie – wyścig kobiet – finał (Maja Włoszczowska, Katarzyna Solus-Miśkowicz, Aleksandra Podgórska)
10:20 – Pływanie – 50 m stylem klasycznym – eliminacje (Marcin Stolarski, Bartłomiej Roguski)
10:30 – Lekkoatletyka – dziesięciobój – skok w dal (Paweł Wiesiołek)
10:32 – Pływanie – 200 m stylem zmiennym – eliminacje (Paula Żukowska)
10:35 – Lekkoatletyka – 400 m – eliminacje (Łukasz Krawczuk, Dariusz Kowaluk)
10:47 – Pływanie – 200 m stylem grzbietowym – eliminacje (Jakub Skierka, Radosław Kawęcki)
11:05 – Lekkoatletyka – 800 metrów – eliminacje (Angelika Cichocka, Anna Sabat)
11:06 – Pływanie – sztafeta 4×200 m stylem dowolnym – eliminacje (Polska)
11:25 – Pływanie – 800 m stylem dowolnym – eliminacje (Filip Zaborowski)
11:40 – Lekkoatletyka – 3000 m z przeszkodami – eliminacje (Krystian Zalewski)
11:50 – Lekkoatletyka – dziesięciobój – pchnięcie kulą (Paweł Wiesiołek)
12:12 – Kolarstwo torowe – keirin mężczyzn – pierwsza runda (Mateusz Lipa, Krzysztof Maksel)
12:36 – Kolarstwo torowe – keirin kobiet – repesaże (Julita Jagodzińska, Urszula Łoś)
12:48 – Kolarstwo torowe – keirin mężczyzn – repesaże (Mateusz Lipa, Krzysztof Maksel)
13:12 – Kolarstwo torowe – wyścig eliminacyjny mężczyzn – finał (Szymon Krawczyk)
13:42 – Kolarstwo torowe – keirin kobiet – druga runda (ew. Julita Jagodzińska, Urszula Łoś)
13:50 – Kolarstwo torowe – keirin mężczyzn – druga runda (ew. Mateusz Lipa, Krzysztof Maksel)
13:58 – Kolarstwo torowe – madison kobiet – finał (ew. Daria Pikulik/Wiktoria Pikulik)
15:01 – Kolarstwo torowe – keirin kobiet – finał (ew. Julita Jagodzińska, Urszula Łoś)
15:05 – Kolarstwo torowe – keirin mężczyzn – finał (ew. Mateusz Lipa, Krzysztof Maksel)
15:15 – Kolarstwo górskie – wyścig mężczyzn – finał (Marek Konwa, Bartłomiej Wawak)
17:50 – Pływanie – 50 m stylem motylkowym – finał (ew. Konrad Czerniak, Michał Chudy, Paweł Sendyk, Kamil Kaźmierczak)
17:55 – Pływanie – 100 m stylem grzbietowym – finał (ew. Alicja Tchórz, Agata Naskręt, Weronika Górecka)
18:01 – Pływanie – 200 m stylem grzbietowym – półfinały (ew. Jakub Skierka, Radosław Kawęcki)
18:11 – Pływanie – 100 m stylem dowolnym – półfinały (ew. Katarzyna Wasick, Anna Dowgiert, Aleksandra Polańska)
18:18 – Pływanie – 50 m stylem klasycznym – półfinały (ew. Marcin Stolarski, Bartłomiej Roguski)
18:25 – Pływanie – 200 m stylem klasycznym – finał (ew. Weronika Hallmann)
18:30 – Lekkoatletyka – dziesięciobój – skok wzwyż (Paweł Wiesiołek)
18:32 – Pływanie – 200 m stylem dowolnym – finał (ew. Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski, Filip Zaborowski, Jan Hołub)
18:39 – Pływanie – 200 m stylem zmiennym – półfinały (ew. Paula Żukowska)
18:45 – Lekkoatletyka – rzut młotem – finał (ew. Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
18:49 – Pływanie – sztafeta 4×200 m stylem dowolnym – finał (Polska)
19:05 – Lekkoatletyka – 100 m – półfinały (ew. Ewa Swoboda)
19:05 – Lekkoatletyka – skok o tyczce – kwalifikacje (Justyna Śmietanka)
19:25 – Lekkoatletyka – 100 m – półfinały (ew. Dominik Kopeć, Przemysław Słowikowski, Remigiusz Olszewski)
19:45 – Lekkoatletyka – 400 m przez płotki – półfinały (Patryk Dobek, ew. Jakub Mordyl)
20:33 – Lekkoatletyka – pchnięcie kulą – finał (ew. Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki, Jakub Szyszkowski)
21:00 – Lekkoatletyka – dziesięciobój – 400 m (Paweł Wiesiołek)
21:30 – Lekkoatletyka – 100 m – finał (ew. Ewa Swoboda)
21:50 – Lekkoatletyka – 100 m – finał (ew. Dominik Kopeć, Remigiusz Olszewski, Przemysław Słowikowski)

TRANSMISJE:
8:05 – Transmisja łączona – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
8:20 – Lekkoatletyka – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
9:45 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
10:15 – Kolarstwo górskie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
11:45 – Kolarstwo torowe – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
15:15 – Kolarstwo górskie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
17:15 – Transmisja łączona – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
17:15 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
18:15 – Lekkoatletyka – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna

8 SIERPNIA:
9:35 – Lekkoatletyka – dziesięciobój – 110 m przez płotki (Paweł Wiesiołek)
10:00 – Kolarstwo szosowe – jazda indywidualna na czas – finał (Anna Plichta, Katarzyna Pawłowska)
10:10 – Lekkoatletyka – 100 m przez płotki – eliminacje (Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)
10:00 – Pływanie – 200 m stylem grzbietowym – eliminacje (Weronika Górecka, Agata Naskręt)
10:10 – Lekkoatletyka – 100 m przez płotki – eliminacje (Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)
10:16 – Pływanie – 50 m stylem dowolnym – eliminacje (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak, Paweł Sendyk, Michał Chudy)
10:20 – Lekkoatletyka – dziesięciobój – rzut dyskiem (Paweł Wiesiołek)
10:30 – Pływanie – 50 m stylem motylkowym – eliminacje (Anna Dowgiert)
10:39 – Pływanie – 100 m stylem motylkowym – eliminacje (Konrad Czerniak, Jan Świtkowski, Michał Chudy, Jakub Kraska)
10:50 – Lekkoatletyka – 200 m – eliminsvjr (Dominik Kopeć, Karol Zalewski)
10:55 – Pływanie – 50 m stylem klasycznym – eliminacje (Weronika Hallmann)
11:05 – Pływanie – sztafeta mieszana 4×100 m stylem dowolnym – eliminacje (Polska)
11:05 – Lekkoatletyka – trójskok – kwalifikacje (Anna Jagaciak-Michalska)
11:30 – Lekkoatletyka – 400 m – eliminacje (Iga Baumgart-Witan)
12:00 – Lekkoatletyka – dziesięciobój – skok o tyczce (Paweł Wiesiołek)
12:05 – Lekkoatletyka – 1500 m – eliminacje (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
13:00 – Lekkoatletyka – rzut oszczepem – kwalifikacje (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód, Bartosz Osewski)
14:00 – Kolarstwo szosowe – jazda indywidualna na czas – finał (Marcin Białobłocki)
17:30 – Pływanie – 800 m stylem dowolnym – finał (ew. Filip Zaborowski)
17:43 – Pływanie – 100 m stylem dowolnym – finał (ew. Katarzyna Wasick, Anna Dowgiert, Aleksandra Polańska)
17:48 – Pływanie – 50 m stylem klasycznym – finał (ew. Marcin Stolarski, Bartłomiej Roguski)
17:50 – Lekkoatletyka – dziesięciobój – rzut oszczepem (Paweł Wiesiołek)
17:53 – Pływanie – 200 m stylem grzbietowym – półfinały (ew. Weronika Górecka, Agata Naskręt)
18:04 – Pływanie – 50 m stylem dowolnym – półfinały (ew. Paweł Juraszek, Konrad Czerniak, Paweł Sendyk, Michał Chudy)
18:10 – Pływanie – 50 m stylem motylkowym – półfinały (ew. Anna Dowgiert)
18:17 – Pływanie – 100 m stylem motylkowym – półfinały (ew. Konrad Czerniak, Jan Świtkowski, Michał Chudy, Jakub Kraska)
18:25 – Pływanie – 50 m stylem klasycznym – półfinały (ew. Weronika Hallmann)
18:32 – Pływanie – 200 m stylem grzbietowym – finał (ew. Jakub Skierka, Radosław Kawęcki)
18:39 – Pływanie – 200 m stylem zmiennym – finał (ew. Paula Żukowska)
18:45 – Pływanie – sztafeta mieszana 4×100 m stylem dowolnym – finał (ew. Polska)
19:05 – Lekkoatletyka – 400 m przez płotki – półfinały (ew. Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)
19:30 – Lekkoatletyka – 400 m – półfinały (Karol Zalewski, ew. Dariusz Kowaluk, Łukasz Krawczuk)
19:45 – Lekkoatletyka – skok w dal – finał (ew. Tomasz Jaszczuk)
19:55 – Lekkoatletyka – 800 m – półfinały (ew. Angelika Cichocka, Anna Sabat)
20:09 – Lekkoatletyka – pchnięcie kulą – finał (ew. Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
20:15 – Lekkoatletyka – 200 m – półfinały (ew. Dominik Kopeć, Karol Zalewski)
20:20 – Lekkoatletyka – rzut dyskiem – finał (ew. Piotr Małachowski, Robert Urbanek)
20:40 – Lekkoatletyka – 10 000 m – finał (Katarzyna Rutkowska)
21:35 – Lekkoatletyka – dziesięciobój – 1500 m, finał (Paweł Wiesiołek)
TRANSMISJE:
8:05 – Transmisja łączona – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
9:30 – Lekkoatletyka – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
10:00 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
10:00 – Kolarstwo szosowe – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
14:00 – Kolarstwo szosowe – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
17:15 – Transmisja łączona – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
17:30 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
17:45 – Lekkoatletyka – TVP2 (od 19:00), TVP1 (od 21:00),TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
9 SIERPNIA:
9:30 – Lekkoatletyka – rzut dyskiem – kwalifikacje (Daria Zabawska)
10:00 – Pływanie – 400 m stylem zmiennym – eliminacje (Dawid Szwedzki)
10:30 – Pływanie – 400 m stylem dowolnym – eliminacje (Daniela Georges, Aleksandra Polańska)
10:55 – Lekkoatletyka – 110 m przez płotki – eliminacje (Artur Noga)
11:00 – Pływanie – sztafeta 4×100 m stylem zmiennym – eliminacje (Polska)
11:11 – Pływanie – sztafeta 4×100 m stylem zmiennym – eliminacje (Polska)
11:30 – Lekkoatletyka – 800 m – eliminacje (Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Michał Rozmys, Mateusz Borkowski)
14:30 – Triathlon – elita kobiet – finał (Maria Cześnik)
17:45 – Pływanie – 50 m stylem motylkowym – finał (ew. Anna Dowgiert)
17:50 – Pływanie – 50 m stylem dowolnym – finał (ew. Paweł Juraszek, Konrad Czerniak, Paweł Sendyk, Michał Chudy)
17:55 – Pływanie – 50 m stylem klasycznym – finał (ew. Weronika Hallmann)
18:00 – Pływanie – 100 m stylem motylkowym – finał (ew. Konrad Czerniak, Jan Świtkowski, Michał Chudy, Jakub Kraska)
18:20 – Pływanie – 200 m stylem grzbietowym – finał (ew. Weronika Górecka, Agata Naskręt)
18:27 – Pływanie – 400 m stylem zmiennym – finał (ew. Dawid Szwedzki)
18:50 – Pływanie – 400 m stylem dowolnym – finał (ew. Daniela Georges, Aleksandra Polańska)
18:58 – Pływanie – sztafeta 4×100 m stylem zmiennym – finał (ew. Polska)
19:07 – Pływanie – sztafeta 4×100 m stylem zmiennym – finał (ew. Polska)
19:15 – Lekkoatletyka – skok o tyczce – finał (ew. Justyna Śmietanka)
19:25 – Lekkoatletyka – 100 m przez płotki – półfinały (ew. Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)
19:45 – Lekkoatletyka – skok wzwyż – kwalifikacje (Sylwester Bednarek, Maciej Grynienko)
19:50 – Lekkoatletyka – 400 m – półfinały – (Justyna Święty-Ersetic, Małgorzata Hołub-Kowalik, ew. Iga Baumgart-Witan)
20:15 – Lekkoatletyka – 400 m przez płotki – finał (ew. Patryk Dobek, Jakub Mordyl)
20:22 – Lekkoatletyka – rzut oszczepem – finał (ew. Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód, Bartosz Osewski)
21:00 – Lekkoatletyka – 200 m – finał (ew. Dominik Kopeć, Karol Zalewski)
21:20 – Lekkoatletyka – 3000 m z przeszkodami – finał (ew. Krystian Zalewski)
21:50 – Lekkoatletyka – 100 m przez płotki – finał (ew. Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)
TRANSMISJE:
8:05 – Transmisja łączona – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
9:20 – Lekkoatletyka – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
9:50 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
17:30 – Pływanie – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
19:20 – Lekkoatletyka – TVP2, TVP Sport (od 19:35), SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna

10 SIERPNIA:
10:00 – Lekkoatletyka – rzut młotem – kwalifikacje (Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow, Malwina Kopron)
11:15 – Lekkoatletyka – skok o tyczce – kwalifikacje (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera)
11:25 – Lekkoatletyka – 200 m – eliminacje (Martyna Kotwiła, Anna Kiełbasińska)
12:00 – Lekkoatletyka – 1500 m – eliminacje (Sofia Ennaoui)
12:25 – Lekkoatletyka – 3000 m z przeszkodami – eliminacje (Alicja Konieczek, Katarzyna Kowalska, Matylda Kowal)
12:40 – Lekkoatletyka – trójskok – kwalifikacje (Karol Hoffmann)
13:05 – Lekkoatletyka – 4×400 m mężczyzn – eliminacje (Polska)
13:40 – Lekkoatletyka – 4×400 m kobiet – eliminacje (Polska)
19:10 – Lekkoatletyka – 110 m przez płotki – półfinały (Damian Czykier, ew. Artur Noga)
19:32 – Lekkoatletyka – 800 m – półfinały (ew. Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Michał Rozmys, Mateusz Borkowski)
19:48 – Lekkoatletyka – 200 m – półfinały (ew. Martyna Kotwiła, Anna Kiełbasińska)
20:07 – Lekkoatletyka – trójskok – finał (ew. Anna Jagaciak-Michalska)
20:50 – Lekkoatletyka – 400 m przez płotki – finał (ew. Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak) 21:05 – Lekkoatletyka – 400 m – finał (ew. Karol Zalewski, Dariusz Kowaluk, Łukasz Krawczuk)
21:20 – Lekkoatletyka – 800 m – finał (ew. Angelika Cichocka, Anna Sabat)
21:35 – Lekkoatletyka – 110 m przez płotki – finał (ew. Damian Czykier, Artur Noga)
21:50 – Lekkoatletyka – 1500 m – finał (ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
TRANSMISJE:
8:05 – Lekkoatletyka – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
16:45 – Lekkoatletyka – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
19:10 – Lekkoatletyka – TVP2 (od 19:35), TVP1 (od 20:30), TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna

11 SIERPNIA:
9:05 – Lekkoatletyka – chód na 20 km – finał (Katarzyna Zdziebło)
10:55 – Lekkoatletyka – chód na 20 km – finał (Artur Brzozowski, Dawid Tomala)
13:55 – Gimnastyka sportowa – wielobój drużynowo mężczyzn – finał (ew. Polska) 20:00 – Lekkoatletyka – skok wzwyż – finał (ew. Sylwester Bednarek, Maciej Grynienko)
20:12 – Lekkoatletyka – 400 m – finał (ew. Justyna Święty-Ersetic, Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan)
20:20 – Lekkoatletyka – rzut dyskiem – finał (ew. Daria Zabawska)
20:35 – Lekkoatletyka – 800 m – finał (ew. Adam Kszczot, Michał Rozmys, Marcin Lewandowski, Mateusz Borkowski)
20:50 – Lekkoatletyka – 200 m – finał (ew. Martyna Kotwiła, Anna Kiełbasińska)
21:30 – Lekkoatletyka – sztafeta 4×400 m mężczyzn – finał (ew. Polska)
21:50 – Lekkoatletyka – sztafeta 4×400 m kobiet – finał (ew. Polska)

TRANSMISJE:
8:05 – Lekkoatletyka – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
14:25 – Gimnastyka sportowa – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
20:00 – Lekkoatletyka – TVP1 (od 20:10), TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna

12 SIERPNIA:
9:05 – Lekkoatletyka – maraton – finał (Izabela Trzaskalska)
10:00 – Lekkoatletyka – maraton – finał (Henryk Szost, Yared Shegumo, Błażej Brzeiński, Artur Kozłowski, Arkadiusz Gardzielewski, Mariusz Giżyński)
11:30 – Kolarstwo szosowe – wyścig ze startu wspólnego – finał (Alan Banaszek, Michał Gołaś, Sylwester Janiszewski, Mateusz Komar, Szymon Sajnok, Grzegorz Stępniak)
15:30 – Gimnastyka sportowa – ćwiczenia na przyrządach – finały (ew. Dawid Węglarz, Filip Sasnal, Łukasz Borkowski, Sebastian Gawroński, Piotr Wieczorek)
19:10 – Lekkoatletyka – skok o tyczce – finał (ew. Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Robert Sobera)
19:20 – Lekkoatletyka – sztafeta 4×100 m kobiet – eliminacje (Polska)
19:30 – Lekkoatletyka – rzut młotem – finał (ew. Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow, Malwina Kopron)
19:40 – Lekkoatletyka – sztafeta 4×100 m mężczyzn – eliminacje (Polska)
19:55– Lekkoatletyka – trójskok – finał (ew. Karol Hoffmann)
20:00 – Lekkoatletyka – 1500 m – finał (ew. Sofia Ennaoui)
20:15 – Lekkoatletyka – 5000 m – finał (Paulina Kaczyńska, Katarzyna Rutkowska)
20:55 – Lekkoatletyka – 3000 m z przeszkodami – finał (ew. Alicja Konieczek, Katarzyna Kowalska, Matyla Kowal)
21:20 – Lekkoatletyka – sztafeta 4×100 m – finał (ew. Polska)
21:35 – Lekkoatletyka – sztafeta 4×100 m – finał (ew. Polska)

TRANSMISJE:
8:05 – Lekkoatletyka – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
11:20 – Kolarstwo szosowe – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
13:00 – Transmisja łączona – TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
15:20 – Gimnastyka sportowa – SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna
19:00 – Lekkoatletyka – TVP2 (od 19:05), TVP1 (od 20:10), TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *