Mistrzowski odcinek „Kocham Cię, Polsko!”

Spanie czy imprezowanie? Co wybierze sportowiec w weekend, po tygodniu ciężkich treningów? Ilu z nas zastanawia się nad sensem życia? W najnowszym odcinku „Kocham Cię, Polsko!” spotkają się drużyny aktorów i sportowców – prawdziwych championów w swoich dziedzinach. Jak poradzą sobie z pytaniami, które zada im prowadząca program?

W sobotnim odcinku Tomasz Kammel postawi na wyjątkowy skład. W jego drużynie znajdzie się bowiem mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak, najwybitniejszy polski hokeista Mariusz Czerkawski i człowiek, który prędkości się nie boi – Kajetan Kajetanowicz. Antek zaprosi aktorów, którzy stworzyli wiele niezapomnianych ról – Hannę Śleszyńską, gwiazdę Kabaretu Olgi Lipińskiej, serialowego doktora Lubicza – Tomasza Stockingera oraz znaną m.in. z „Czterdziestolatka. 20 lat później” Joannę Kurowską.

Dzięki Głuchemu telefonowi dowiemy się, jak Mieszko I wszedł w posiadanie wielbłąda. Sprawdzimy także, ile litrów alkoholu rocznie wypija statystyczny Polak oraz jaki procent Polaków lubi mieć gotówkę w portfelu. Między innymi z takimi pytaniami będą musieli zmierzyć się uczestnicy najnowszego odcinka „Kocham Cię, Polsko!”.

Kto go wygra, dowiemy się w sobotę 14 kwietnia o godzinie 20:05 w telewizyjnej Dwójce.

Gościem muzycznym będzie Andrzej Rybiński w piosence „Nie liczę godzin i lat”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *