MediaSport w TVTVP

TVP rozpoczyna udzielanie licencji na organizację Stref Kibica podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej

Telewizja Polska jako członek Europejskiej Unii Nadawców, dzięki porozumieniu i podpisaniu umowy z FIFA jest jedynym uprawionym podmiotem w kraju do udzielania licencji na pokazy publiczne w imieniu właściciela praw telewizyjnych do wszystkich meczów Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji od 14 czerwca do 15 lipca br.

– Telewizja Polska przygotowała ofertę dla Stref Kibica w całym kraju. Nie tylko dla największych podmiotów, ale naprawdę dla wszystkich, którzy chcą wspólnie świętować sukcesy polskiej drużyny narodowej – mówi Maciej Stanecki, Członek Zarządu TVP S.A.
Oferta skierowana jest do samorządów, agencji reklamowych, jednostek kultury, czy innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Stefa Kibica może być organizowana na placach i skwerach oraz w kawiarnianych ogródkach, pubach i restauracjach.

– Każda Strefa Kibica, która uzyska stosowne pozwolenie i licencję zostanie wpisana na Oficjalną Listę Stref Kibica. Chcemy tym samym pokazać w transparentny sposób, gdzie w Polsce pokazy publiczne meczów Mundialu są legalne, zgodnie z uzyskaną od nas licencją – mówi Łukasz Naczas, kierownik działu reemisji Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej. 

O niezbędne dla Stref Kibica licencje i zgody można ubiegać się tylko do 9 maja 2018 (włącznie). Wszelkie informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są na specjalnej stronie internetowej www.licencje.tvp.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *