Motowizja zaprasza na Rajd Nadwiślański 2021

17 lipca odbędzie się tegoroczny Rajd Nadwiślański. Topowe polskie załogi rywalizujące w ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zmierzą się na ośmiu odcinkach specjalnych w okolicy Puław. Relacje na antenie Motowizji zostaną wyemitowane w piątek 23 lipca i w niedzielę 25 lipca.

 

Rajd Nadwiślański odbędzie się po raz ósmy. Dwukrotnie (w 2016 i 2018 roku) wygrywał go Jakub Brzeziński. W tegorocznej edycji wystartuje 68 załóg – 55 w ramach ProfiAuto RSMP i 13 w MOTUL HRSMP. Do przejechania będzie osiem odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 120 kilometrów.

Na starcie nie zabraknie załogi Motowizji – Krzysztof Mikulski pilotowany przez Jerzego Skrzypka ponownie będzie rywalizował w MOTUL HRSMP za kierownicą Mercedesa Benza C123.

– Rajd Nadwiślański mimo, że jest relatywnie młodym rajdem szybko wyrobił sobie rangę jednej z najważniejszych imprez roku. Trasy są bardzo szybkie, więc trzeba się pilnować by nie przesadzić. Kibice, jak i nasi widzowie, będą mieli na co popatrzećmówi Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizji.

Motowizja ponownie jest patronem medialnym ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Kanał sportowo-motoryzacyjny jak zawsze przygotował szeroki pakiet relacji i produkcji z przebiegu tegorocznej edycji Rajdu Nadwiślańskiego. Zapraszamy 23 lipca o godzinie 20:00 na podsumowania walki w ProfiAuto RSMP, a następnie MOTUL HRSMP. 25 lipca o 16:00 emisję będzie miał dokument z Rajdu Nadwiślańskiego 2021.

RSMP Raport Sezon 2021, Rajd Nadwiślańskipiątek, 23 lipca, godz. 20:00

HRSMP 2021piątek, 23 lipca, godz. 20:35

Rajd Nadwiślański 2021 niedziela, 25 lipca, godz. 16:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *