Najlepsze seriale 2018 roku według dziennikarzy mediów Agory

„Ostre przedmioty”, „Genialna przyjaciółka”, „Ślepnąc od świateł” czy może coś zupełnie nieoczekiwanego? O tym, która z tegorocznych produkcji zwyciężyła w rankingu dziesięciu najlepszych seriali 2018 roku, będzie można przeczytać już jutro – 21 grudnia br. w świątecznym numerze „Wyborczej TV”, piątkowym magazynie „Gazety Wyborczej”. Swoje typy wskazali dziennikarze mediów Agory: „Gazety Wyborczej” i jej tygodników, a także miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” oraz Radia TOK FM.

 

W głosowaniu wzięło udział kilkanaście osób, a każda z nich wybrała własną dziesiątkę ulubionych seriali z listy blisko stu tegorocznych premier i kontynuacji. Zestawienie najlepszych tytułów 2018 wspólnie ułożyli dziennikarze mediów Agory, m.in. Justyna Suchecka z „Gazety Wyborczej”, Radosław Czyż z „Wyborczej TV”, Agata Piasecka z „Co Jest Grane 24”, Krzysztof Varga z „Dużego Formatu”, Maja Staniszewska z „Wysokich Obcasów Extra” oraz Patrycja Wanat z Radia TOK FM.

W papierowej wersji magazynu ukaże się opis dziesięciu najlepszych produkcji. Dodatkowo o serialach, które zajęły miejsca w kolejnej dziesiątce, można będzie przeczytać w serwisie Wyborcza.pl.

Oprócz serialowego rankingu, w świątecznym numerze „Wyborczej TV” czytelnicy znajdą ponad 180 propozycji filmowych w telewizji oraz serwisach VOD, które redakcja poleca nie tylko na nadchodzący tydzień.

„Wyborcza TV” to tygodnik „Gazety Wyborczej” ukazujący się co piątek, w którym – obok programu telewizyjnego – publikowane są omówienia, recenzje filmów oraz seriali pokazywanych w telewizji i serwisach internetowych. Produkcji filmowych oraz serialowych są obecnie setki, ważna więc jest selekcja treści i wskazanie wartościowych propozycji – i to właśnie można znaleźć na łamach „Wyborczej TV”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *