Internet & Gry - Reklama

Nawet 10 lat internetu za darmo. MOICO rozpoczyna otwarte testy

Moico po raz drugi zaprasza obecnych i nowych użytkowników do przetestowania swojego łącza internetowego. Uczestnicy będą mogli wygrać w sumie nawet dziesięć lat bezpłatnego internetu i wymarzony komputer.
 
Do udziału w testach zachęcają także przedstawiciele wrocławskiej blogosfery. Swoją chęć przetestowania łącza potwierdzili: Piotr Gładczak z Wrocławskich Podróży Kulinarnych, Katarzyna Janik twórczyni bloga Tak Dużo Genialnej Muzyki, Remigiusz Maciaszek znany jako Rock Alone oraz Dawid Tymiński tworzący najbardziej dandysie miejsce w internecie – Dandycore.
W poprzedniej edycji blogerzy testowali łącze KISS o prędkości 100 Mb/s. W tym roku Moico postawiło trudniejsze zadanie swoim ekspertom. Przez najbliższe dwa miesiące będą oni testować łącze GREET 1000 Mb/s. Każdy z nich postawi 4 wyzwania internetowi Moico.
– Nie potrafię sobie wyobrazić wyzwania, któremu to łącze by nie podołało. To jest zbyt duży transfer i na pewno ze wszystkim sobie poradzi mówi Remigiusz „Rock” Maciaszek, popularny vloger, prezenter gier i osobowość Youtube’a.
– Od dawna zapowiadam swoim czytelnikom, że ruszę z filmami na YouTubie. Pierwszym wyzwaniem będzie właśnie nakręcenie materiału wideo, opisanie kulis i sprawdzenie szybkości działania internetu podczas wrzucania filmu do sieci – zdradza Piotr Gładczak z Wrocławskich Podróży Kulinarnych.
#TestyMoico to konkurs skierowany do aktualnych użytkowników Moico oraz nowych klientów, którzy w ramach dodatkowej promocji mogą do końca października testować Internet KISS 100 Mb/s za darmo. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu recenzji internetu w dowolnej formie (tekst, film, rysunek, animacja itd.) oraz zamieszczeniu jej pod postem konkursowym, znajdującym się na Facebooku Moico z hasztagiem #TestyMoico.
Co tydzień jedna osoba wygra rok darmowego internetu, co daje w sumie 10 lat internetu za darmo. Na początku listopada najbardziej kreatywna recenzja zgarnie nagrodę główną: wybrany przez siebie sprzęt komputerowy o wartości do 5 000 zł.
Akcja rusza 6 września i potrwa do końca października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *