Niedzielne popołudnie z El Clásico: FC Barcelona – Real Madryt w Eleven Sports 1

W najbliższą niedzielę Eleven Sports pokaże największy szlagier LaLiga Santander, w którym FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt. Studio meczowe wystartuje w Eleven Sports 1 już o 12:00, a transmisja spotkania z udziałem potęg światowego futbolu rozpocznie się o 16:05.

 

 

W starciu odwiecznych rywali na słynnym Camp Nou będzie można zobaczyć m.in. Philippe Coutinho, Gerarda Piqué i Luisa Suáreza w barwach FC Barcelony oraz Garetha Bale’a, Lukę Modricia i Sergio Ramosa w szeregach Realu Madryt. Fani futbolu liczą na piękną i ofensywną grę, bo w ostatnich sześciu El Clásico padły łącznie aż 23 gole! Barça postara się przełamać serię czterech spotkań bez wygranej u siebie z Królewskimi i umocnić się na fotelu lidera obecnych rozgrywek. Z kolei drużyna z Madrytu, która próbuje wrócić do czołówki LaLiga Santander, powalczy o swoje 21. ligowe zwycięstwo na wyjeździe z Dumą Katalonii.

Studio poświęcone jednemu z najważniejszych meczów ligowych na świecie wystartuje w Eleven Sports 1 o 12:00, czyli ponad cztery godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W atmosferę nadchodzącego widowiska kibiców wprowadzą obecni w Barcelonie Mateusz Majak, Marcin Gazda i Maciej Kruk. W kolejnych godzinach pokazane zostaną materiały specjalne przygotowane przez redakcję ELEVEN SPORTS, a także film dokumentalny „El Clásico The Movie” odsłaniający kulisy poprzedniego starcia Realu Madryt z FC Barceloną. Relacja ze spotkania rozpocznie się o 16:05 i prosto z Camp Nou skomentują je Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała.

W ofercie Orange TV transmisja El Clásico będzie dostępna dla widzów Eleven Sports 1 w technologii 4K.

El Clásico w Eleven Sports 1:

niedziela, 28 października:

godz. 12:00 – 14:30  Studio (na żywo) na Camp Nou: Mateusz Majak, Marcin Gazda, Maciej Kruk

godz. 14:30 – 15:00 El Clásico The Movie

godz. 15:00 – 16:05 Studio (na żywo) na Camp Nou: Mateusz Majak, Marcin Gazda, Maciej Kruk

godz. 16:05 – 18:15 FC Barcelona – Real Madryt (na żywo)  komentarz z Camp Nou: Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała

godz. 18:15 – 18:25  Studio (na żywo) na Camp Nou: Mateusz Majak, Marcin Gazda, Maciej Kruk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *