„Niezwyciężeni”, 48-godzinny maraton filmowy z okazji Dnia Niepodległości na CBS Action

Z okazji Dnia Niepodległości 11 listopada, kanał CBS Action zaprasza na specjalny, dwudniowy maraton trzymającego w napięciu kina akcji – „Niezwyciężeni”. Przez dwa dni na antenie królować będą thrillery, produkcje science fiction oraz filmy akcji, które wszystkim widzom zapewnią dużą dawkę rozrywki. W ramach cyklu będzie można zobaczyć takie produkcje jak: „Rekinado 2: Drugie ugryzienie”, „Studnia”, „Dzień Niepodległości: Katastrofa”, „Sport przyszłości” czy miniserial „Wyspa pułapek”. Na 48-godzinny maraton filmowy CBS Action zaprasza 10 i 11 listopada.

 

 

POJEDYNEK NA CZARNĄ MAGIĘ

10 listopada o 06:00

Utalentowany magik, Michael, występuje na ulicy zabawiając swymi sztuczkami turystów. Pewnego dnia niespodziewanie pada ofiarą ataku, którego sprawcą jest dziwny i zagadkowy policjant. Michael szybko przekonuje się, że stróż prawa, który go zaatakował nie jest zwykłym gliniarzem, lecz wysłannikiem piekieł. Z pomocą wielkiego mistrza magii, Michael odkrywa swoją prawdziwą tożsamość – jest spadkobiercą tysiącletniej mocy i teraz musi wykorzystać siłę swej magii, by obronić wszechświat przed siłami zła.

Występują: Peter Firth, Charlie O’Connell, Gabrielle Fitzpatrick, Kimberley Davies, Samantha Healy

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI: KATASTROFA

10 listopada o 07:40

11 listopada o 20:00

4 lipca, w Dzień Niepodległości USA, Ziemia zostaje zaatakowana przez obcych. Na ratunek planecie wyrusza strażak z małego, amerykańskiego miasteczka, który wraz z grupą naukowców z organizacji SETI próbują aktywować nową technologię, aby stawić czoło kosmicznemu najeźdźcy.

Występują: Ryan Merriman, Andrea Brooks, Emily Holmes

WYSPA PUŁAPEK CZĘŚĆ 1 i 2

10 listopada o 09:25

11 listopada o 02:55

Grupa żeglarzy wyrusza w rejs po Oceanie Spokojnym. Nic nie zwiastuje koszmaru, który ma ich spotkać. W trakcie wyprawy zostają zaatakowani przez piratów. Udaje im się odeprzeć atak, ale trafiają na wyspę, która, jak się okazuje, jest pełna śmiercionośnych pułapek pochodzących jeszcze z czasów drugiej wojny światowej. Rozbitkowie po raz kolejny muszą walczyć o życie.

Występują: Craig McLachlan, Nadine Garner, Rachel Blakely

LODOWE PIEKŁO

10 listopada o 12:55

11 listopada o 21:45

Terroryści wykradają urządzenie, które kontroluje potężną rosyjską broń. Przy jego pomocy możliwe jest aktywowanie kilkunastu satelitów mogących emitować śmiercionośne promienie. Gdy Rosjanie dowiadują się o kradzieży, władze decydują się zestrzelić samolot, którym uciekają terroryści. Maszyna rozbija się na szczycie K2.Tylko wytrawni alpiniści są w stanie dostać się na szczyt, aby odzyskać urządzenie i unieszkodliwić broń.

Występują: Costas Mandylor, Nia Peeples, Linden Ashby

SAMOLOT KONTRA WULKAN

10 listopada o 14:40

Kiedy samolot zostaje uwięziony w pierścieniu wybuchających wulkanów, pasażerowie i załoga muszą znaleźć sposób na przetrwanie bez lądowania. Aby wyjść cało z opresji, pilot zmuszony jest do manewrowania między ognistymi kulami law. W tym samym czasie na pokładzie narasta panika. Aby uciec z ognistej pułapki, wszyscy uczestnicy feralnego lotu muszą nauczyć się współpracować.

Występują: Dean Cain, Robin Givens, Tamara Goodwin

STUDNIA

10 listopada o 16:25

W postapokaliptycznej, spustoszonej przez suszę Ameryce nastoletnia Kendall staje w obronie ostatniej działającej studni. Na wodę czyha chciwy baron, który gotowy jest pozbawić życia każdego, kto stanie mu na drodze.

Występują: Haley Lu Richardson, Booboo Stewart, Max Charles

STREFA ŚMIERCI

10 listopada o 18:15
11 listopada o 07:40

Kiedy samolot lecący do Europy z misją poszukiwawczą zostaje zniszczony przez tajemniczy sygnał satelitarny kontrolowany z ruin Berlina, teraz leżącego pod grubą warstwą lodu i śniegu, prezydent Nowych Zjednoczonych Stanów Północnych zarządza podjęcie ekspedycji mającej na celu lokalizację i zniszczenie bazy oraz satelity.

Występują: Dean Cain, Bettina Zimmermann, Joanna Taylor

AMERICAN WARSHIPS: POCZĄTEK INWAZJI

10 listopada o 20:00

11 listopada o 09:25

Kiedy amerykański samolot zostaje zestrzelony nad morzem przez nieznanego napastnika, świat staje na granicy kolejnej wojny. Armia Stanów Zjednoczonych obwinia o napaść Koreę Północną i ostrzeliwuje ich bazę wojskową. Wkrótce jednak wszystkie amerykańskie, jak i koreańskie okręty stają się celem napaści. Na dodatek okazuje się, że niezidentyfikowani sprawcy posiadają technologię zdolną wyłączać wszystkie systemy elektryczne, zaś ich jednostki są wyposażone w kamuflaż zapewniający całkowitą niewykrywalność, co daje im znaczną przewagę nad przeciwnikiem. Nadzieją na obronę przed tajemniczym napastnikiem jest stary amerykański pancernik i jego załoga.

Występują: Mario Van Peebles, Carl Weathers, Johanna Watts

HERKULES ODRODZONY

10 listopada o 21:45

Kiedy oblubienica młodego mężczyzny zostaje porwana przez złego króla, nieszczęśnik zwraca się do Herkulesa o pomoc. Upadły bohater żyje na wygnaniu. Na banicję został skazany za zbrodnię, której nie popełnił. Oskarżono go o zamordowanie swojej rodziny. Odwaga Herkulesa inspiruje młodego człowieka, który wraz z herosem podejmuje walkę o uratowanie ukochanej i przywrócenie honoru Herkulesa.

Występują: John Hennigan, Christian Oliver, Marcus Shirock

OSTATNI PATROL

10 listopada o 23:35

Niedaleka przyszłość. Kalifornię nawiedza niezwykle silne trzęsienie ziemi, które powoduje, że duży fragment lądu staje się wyspą. Nieliczna garstka ocalałych osób zostaje odcięta od reszty świata i sama musi radzić sobie w nowych warunkach. Na czele grupy ocalonych staje kapitan Nick Preston.

Występują: Dolph Lundgren, Sherri Alexander, Joe Michael Burke

KICKBOXER 2: GODZINY ZEMSTY

10 listopada o 01:25

Kontynuacja przeboju „Kickboxer”. David Sloan jest młodszym bratem Erica i Kurta, prowadzi klub kickboxingu, który założyli jego bracia. Pewnego razu dostaje ofertę od jednego z najważniejszych ludzi w branży. Chłopak odmawia, jednak szef federacji jest w stanie zrobić wszystko, aby David zasilił jego szeregi.

Występują: Sasha Mitchell, Peter Boyle, Dennis Chan

APOKALIPSA

10 listopada o 02:55

11 listopada o 18:10

Rodzice, Ashely i Jason, poszukują swojego jedynego, zaginionego dziecka. W tym samym czasie zbliża się kataklizm – w kierunku Ziemi leci ogromna asteroida. Jej pojawienie się uruchamia serię apokaliptycznych wydarzeń.

Występują: Rhett Giles, Jill Stapley, Kristen Quintrall

DRAGONQUEST

11 listopada o 06:00

Pewien chłopak traci wszystko, kiedy starożytny czarnoksiężnik przywołuje mityczną bestię. Młody bohater musi wykonać szereg zadań, by odnaleźć zaginione części starożytnej broni, która pomoże mu się zemścić i zbudzić smoka, by pokonał potwora.

Występują: Marc Singer, Brian Thompson, Jason Connery

ZAGŁADA ZIEMI

11 listopada o 11:10

Gdy ogromna asteroida wdziera się do naszego układu słonecznego, jej siły grawitacyjne ciągną za sobą Ziemię. Meteory niszczą wielkie miasta, a ogień i lodowe burze ogarniają ziemię. Straty są milionowe. Grupa śmiałków postanawia wyprowadzić błękitną planetę z powrotem na orbitę.

Występują: Joe Lando, Michelle Stafford, Denyse Tontz

KOSMICZNA KATASTROFA

11 listopada o 12:55

Z niewiadomych przyczyn Merkury zostaje wyrzucony ze swojej orbity. Planeta pędzi prosto w stronę Ziemi. Czy okryty złą sławą naukowiec zdoła wykorzystać skonstruowany przez siebie system uzbrojenia by ratować naszą planetę?

Występują: Kirk Acevedo, Diane Farr, Chad Krowchuk

REKINADO 2: DRUGIE UGRYZIENIE

11 listopada o 14:40

Nowy Jork pada ofiarą niespodziewanej klęski żywiołowej, po której miasto zostaje opanowane przez rekiny. Fin i April znów muszą ratować siebie i innych.

Występują: Ian Ziering, Tara Reid, Vivica A. Fox

SPORT PRZYSZŁOŚCI

11 listopada o 16:25

Jest rok 2025. Narodowym sportem w USA staje się FutureSport. Jego korzenie sięgają biednych dzielnic, gdzie zastąpił on walki gangów. Przed wielkim meczem dochodzi do ataku terrorystycznego. Wojna wisi na włosku. Gwiazda FutureSport, Tre Ramzey wpada na pomysł, aby zamiast wojny rozegrać mecz. Strony konfliktu przychylają się do tego rozwiązania. Pokój na świecie zależy od jednej gry.

Występują: Dean Cain, Vanessa Williams, Wesley Snipes

TERMINATORZY

11 listopada o 23:30

Rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości. Niewielka grupa bojowników ruchu oporu złożona z ludzi walczy z niebezpiecznymi cyborgami, które przejęły kontrolę nad Ziemią.

Występują: Jeremy London, A Martinez, Paul Logan

KICKBOXER 3: SZTUKA WALKI

11 listopada o 01:15

David Sloan zostaje zaproszony do Rio de Janeiro. Ma wziąć udział w turnieju, którego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Na miejscu poznaje Laurę, dziewczynę wychowaną na ulicy. Zostaje ona porwana przez największego przeciwnika Sloana w turnieju.

Występują: Sasha Mitchell, Dennis Chan, Richard Comar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *