Nowa aplikacja „The HAPPOS Family” już dostępna

Boomerang zaprasza dzieci do korzystania z „Czasu na Zabawę” – pierwszej aplikacji, która jest w pełni poświęcona uroczym bohaterom z „The HAPPOS Family”. Można w niej znaleźć interaktywne gry i wyzwania z wesołymi hapciami. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store i na Google Play.

 

Aplikacja, która została zaprojektowana oraz przetestowana z myślą o najmłodszych, jest skierowana do dzieci w wieku 4-6 lat. Młodzi użytkownicy mogą odkrywać nowe tereny i rozwiązywać zagadki, wcielając się w role piratów, tancerzy, superbohaterów czy astronautów, a wszystko to w bardzo przystępnej dla odbiorców, intuicyjnej formie. Wybrać można spośród kilku różniących się od siebie tematyką miejsc i aktywności. Każda z zaproponowanych lokalizacji kryje w sobie ekscytujące gry oraz zajęcia, począwszy od tworzenia muzyki na zestawie DJa, przez budowę rakiety i podróż w kosmos, aż po rejs statkiem pirackim w poszukiwaniu skarbu. Aplikacja zawiera opcję kina, dzięki której można się zrelaksować oglądając odcinki “The HAPPOS Family”, a także daje szansę korzystania z innych rozrywek, takich jak słuchanie piosenek.

“The HAPPOS Family” to serial o wyjątkowej rodzince z parku safari.  W ciągu dnia bohaterowie zachowują się jak zwykłe hipopotamy, kiedy jednak bramy ogrodu zamykają się za turystami, Striker, Bella, Star i pozostali natychmiast zaczynają realizować swoje najbardziej zwariowane pomysły. Niewiarygodna energia, połączona z ciekawością świata, od czasu do czasu wpędza hapcie w kłopoty, ale niezależnie od okoliczności zwierzaki zawsze wychodzą obronną ręką i nigdy nie brakuje im powodów do uśmiechu.

Kanał Boomerang od czerwca zeszłego roku sprawuje także opiekę nad Zumbą – uroczą hipopotamką z wrocławskiego ZOO.  Już wkrótce pupilka dziecięcego kanału skończy 3 lata.

Aplikacja „Czas na zabawę” jest od dziś dostępna na całym świecie – można ją bezpłatnie pobrać ze sklepów App Store i Google Play.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *