Nowa czołówka serialu „Pierwsza miłość” (wideo)

Czołówka kultowego serialu Telewizji Polsat w zupełnie nowej odsłonie! To wielka gratka dla fanów, którzy nowość zobaczą już 2 września. „Dobry i mądry Wrocław” oraz bohaterowie produkcji od tej jesieni będą pojawiać się na ekranie niczym na płótnie pięknego obrazu. Bez zmian pozostaje uwielbiana przez widzów piosenka. Nie zmienia się również temat – tu nadal chodzi o miłość i wielkie emocje.

 

 

 

„Z niepokoju drżę, więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu” – tymi słowami rozpoczyna się każdy odcinek uwielbianego przez widzów Polsatu serialu „Pierwsza miłość”, jednak wraz z przekroczeniem aż 2900 odcinków zmieniła się czołówka. Zamiast albumu ze zdjęciami, fani będą mogli zobaczyć pojawiające się scenki live-action w otoczeniu kolorowych muśnięć atramentu i zdjęć urokliwego miasta, w którym dzieje się akcja.

W nowej odsłonie intro „Pierwszej miłości” znalazło się miejsce dla wielu bohaterów, których poprzednio nie można było zobaczyć. Wśród nich są między innymi: Kazanowa, Seweryn, Mateusz czy Anna.

To już piąta czołówka serialu – wliczając specjalną, walentynkową czołówkę z 2014 roku, przygotowaną przez zwycięzców filmowego konkursu „Kręć Wrocław”.

 

 

Pierwsza miłość” od 2 września od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *