Nowa hi-endowa seria laptopów HIRO 950 z kartą graficzną GTX 1070

HIRO, polska marka komputerów i akcesoriów dla graczy, wprowadza do swojej oferty nową serię laptopów, wyposażonych w kartę graficzną GTX 1070. Jest to jeden z najmocniejszych układów graficznych, zapewniający niezapomniane wrażenia podczas rozgrywki we wszystkie najnowsze tytuły. W połączeniu z procesorami z rodziny Intel Core ósmej generacji sprawiają, że seria 950 będzie także doskonałym wyborem pod kątem przenośnego komputera do zastosowań profesjonalnych.
 

 
Zastosowany w serii HIRO 950 procesor graficzny z pamięcią 8 GB zapewni wszystkim użytkownikom dostęp do najnowszych gier na najwyższych maksymalnych ustawieniach. Dzięki architekturze Pascal nowe karty graficzne, w które wyposażono tę serię laptopów, wyróżniają się nawet o 50% większą wydajnością niż poprzednia generacja. Wszystko to po to, aby każdy mógł cieszyć się komfortem grania w swoje ulubione tytuły w dowolnym miejscu.
Zaawansowane procesory Intel z rodziny Coffee Lake dostarczają najwyższą wydajność, nie tylko podczas intensywnych sesji gamingowych, lecz także przy pracy z programami graficznymi, edycją wideo, tworzeniu modeli 3D a nawet aplikacjami i urządzeniami w technologii VR.
„Najnowsze laptopy HIRO 950 to niezrównane maszyny do grania w najnowsze tytuły, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz. Połączenie jednej z najbardziej wydajnych i tak rzadko jeszcze spotykanych w laptopach kart graficznych GTX 1070 oraz procesora Intel Core ósmej generacji sprawia, że wszelkie ograniczenia sprzętowe przestają istnieć” – powiedział Grzegorz Kurek, product manager HIRO.
Oprócz tego w najnowszej serii laptopów HIRO zastosowano także dwa banki pamięci DDR4, obsługujące aż do 32 GB danych, aby wspierać płynną obsługę nawet najbardziej wymagających gier czy aplikacji. Możliwość zainstalowania dysku SSD o pojemności aż do 2 TB za pośrednictwem złącza M.2 sprawia, że przepływ danych będzie aż pięciokrotnie szybszy w porównaniu do zwykłego dysku SSD. Dzięki temu użytkownicy mają gwarancję najszybszego startu systemu, działania komputera, ładowania poziomów, zapisu stanu gry czy efektów wielogodzinnej pracy. Najlepsze multimedialne doświadczenia dopełniane są przez głośniki stereo wspierane przez system Sound Blaster Cinema™ 3 dla najczystszej jakości dźwięku oraz najbardziej realistycznych wrażeń z pola bitwy.
Wszystko zamknięto w smukłej obudowie o wymiarach 380 x 252 x 186 mm i wadze niespełna 2 kg. Znalazło się w niej także miejsce na klawiaturę z podświetleniem RGB, którego kolor i tryb można konfigurować dzięki zainstalowanej uprzednio w systemie aplikacji. Laptop wyposażony został także w komplet niezbędnych portów (USB 2.0, USB 3.0 USB 3.0 Type – C, HDMI, Mini Display, wyjścia audio, gniazdo zasilania itp.) a dzięki baterii litowo-jonowej o mocy 55WH laptop działać może bez podłączenia do źródła zasilania aż do 7 godzin.
Laptopy z serii HIRO 950 można już nabyć za pośrednictwem sklepu NTT. Dostępne są one w wielu różnych konfiguracjach sprzętowych. Więcej informacji znaleźć można na stronie https://sklep.ntt.pl/271-laptopy-hiro#/producent-hiro/seria-hiro950.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *