Nowe audycje kulturalne na antenie Polskiego Radia 24

Polskie Radio 24 poszerza ofertę kulturalną radia. W wieczornym paśmie pojawią się nowe audycje prowadzone przez znanych i lubianych publicystów i artystów.

 

 

Już we wtorek o godzinie 22.00 zapraszamy na premierowy odcinek magazynu kulturalno-historycznego „Towarzystwo Niepokornych”, prowadzony przez twórców festiwalu NNW Arkadiusza GołębiowskiegoPawła Nowackiego i Jana Rumana.

W środę gorące nowości na rynku wydawniczym omawiać będą pisarze: Łukasz Orbitowski i Piotr Gociek. Tego samego dnia o godz. 23.30 Anna Popek poprowadzi audycję Między nami kobietami – cykl rozmów z interesującymi kobietami ze świata mediów, polityki i kultury.

Nowe audycje kulturalne Polskiego Radia 24:

„Towarzystwo Niepokornych” – magazyn twórców największego, polskiego festiwalu filmów historycznych „Niepokorni Niezłomni Wyklęci”. Gośćmi audycji będą niepokorni twórcy, historycy, zapomniani bohaterowie i świadkowie historii. Prowadzący: Paweł Nowacki, Arkadiusz Gołębiewski, Jan Ruman. W każdy wtorek po godz. 22.00.

„Posłowie” – audycja, którą tworzą dwie, skrajnie różne osobowości literackie. Piotr Gociek i  Łukasz Orbitowski, wraz z zaproszonymi gośćmi, omawiają gorące nowości wydawnicze. Premiera w środy po godz. 22.00.

„Między nami kobietami” – autorski magazyn Anny Popek. Dziennikarka i pisarka rozmawia z interesującymi kobietami ze świata polityki, mediów i kultury. Zapraszamy w środy po godz. 23.30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *