MediaZapowiedzi TV

Nowe przygody młodych herosów z „OK K.O.! Po prostu walcz” w Cartoon Network

K.O. i jego przyjaciele wciąż szlifują swoje superbohaterskie umiejętności. Tym razem Lakewood Plaza Turbo odwiedzą wyjątkowi eksperci, którzy podzielą się z młodymi wojownikami wiedzą na temat pracy zespołowej. Premiera nowych odcinków „OK K.O.! Po prostu walcz” już 17 grudnia.

 

Losy trójki przyjaciół z „OK K.O.! Po prostu walcz” rozgrywają się w miasteczku, które jest wręcz przepełnione superbohaterami o nadprzyrodzonych umiejętnościach. Młody K.O. oraz jego kumple, Enid i Rad, chcieliby w przyszłości stanąć ramię w ramię z najpotężniejszymi herosami, dlatego wkładają dużo wysiłku w codzienne treningi.

W nowych odcinkach serialu młodych adeptów sztuki walki czeka bardzo ważne szkolenie. Za sprawą ich pracodawcy, pana Gara, dojdzie do spotkania z dwoma wyjątkowymi ekspertami o potężnych siłach – oazą spokoju z Dalekiego Wschodu i specjalistą od działań militarnych. Korzystając z pomocy doświadczonych nauczycieli, nastoletni wojownicy postarają się zrozumieć w czym tak naprawdę tkwi prawdziwa istota pracy zespołowej.

Premiera nowych odcinków „OK K.O.! Po prostu walcz” już 17 grudnia w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *