Nowy serial komediowy z piłką nożną w tle – „Trzecia połowa” w TVP1

Już 23 marca br. o godz. 20:10, przed transmisją meczu piłki nożnej Polska – Nigeria, telewizyjna Jedynka zaprasza na pierwszy odcinek nowego serialu komediowego „Trzecia połowa” o męskim świecie bohaterów, których największą pasją jest piłka nożna i kibicowanie ukochanemu zespołowi.
 

 
Bohaterowie, na co dzień zakochani w swoich partnerkach, ciężko pracujący, zmagający się z życiowymi problemami, raz w tygodniu stają się prawdziwymi wojownikami. Stosując przeróżne fortele wyrywają się z domu, żeby w pobliskim pubie wspólnie obejrzeć mecz. Największe emocje wzbudzają zbliżające się Mistrzostwa Świata w Rosji. Wierni kibice już teraz przeżywają przyszły występ biało-czerwonych i ich całkiem realną szansę na sukces – wszyscy wierzą w polską drużynę. Emocje sportowe, rywalizacja, trzymanie kciuków za polską jedenastkę – to wszystko łączy prawdziwych pasjonatów piłki nożnej, w których role wcielą się ulubieńcy polskich widzów: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Wojciech Mecwaldowski i inni.
W męskim świecie nie zabraknie oczywiście kobiet, które na piłkę patrzą z dystansem (Weronika Książkiewicz, Hanna Konarowska). Przed meczem narzekają, że jest sto ważniejszych rzeczy: cieknący kran, wizyta u teściowej itp. Choć narzekają, że ich partnerzy poświęcają zbyt wiele czasu 22. spoconym mężczyznom, biegającym po boisku, to w głębi duszy są dumne widząc, jak ich partnerzy, pod wpływem piłkarskich emocji, przeistaczają się w prawdziwych wojowników.
Obsada: Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk, Cezary Pazura, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Hanna Konarowska i inni Reż. Kristoffer Rus
Pomysł serialu: Rafał Kolikow i Krzysztof Landsberg Premiera „Trzecia połowa”:
odc. 1 – 23 marca (piątek) o godz. 20:10 w TVP1 przed meczem Polska – Nigeria
odc. 2 – 27 marca (wtorek) o godz. 20:10 w TVP1 przed meczem Polska – Korea Płd.
Premierowe odcinki dostępne również na TVP VOD (vod.tvp.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *