MediaZapowiedzi TV

Nowy sezon serialu “Panna Marple” – premiera 3 lipca na Epic Drama!

Przebiegła pani detektyw powraca w 3. sezonie serialu „Panna Marple”! Na bohaterkę powieści Agathy Christie czekają kolejne zawiłe i trudne do rozwiązania zagadki kryminalne. Tym razem panna Marple zmierzy się z tajemniczymi morderstwami i innymi niejasnymi zbrodniami. Spotka na swojej drodze wyjątkowe, uwikłane w różne intrygi osoby. Nowa seria przyniesie emocjonujące przygody i liczne, niespodziewane zwroty akcji.

 

W nowym sezonie Jane Marple staje przed największym jak dotąd wyzwaniem – otrzymuje od starego przyjaciela, niedawno zmarłego pana Rafiela, polecenie zbadania „potencjalnego przestępstwa”. Jest pewien haczyk – nie wiadomo, o jakie przestępstwo chodzi… Pani Detektyw wsiada do tajemniczego autokaru, dzięki któremu dotrze do miejsca, w którym ma znaleźć wskazówki dotyczące tej sprawy. Dodatkowo okazuje się, że żaden z pasażerów nie znalazł się w autobusie przypadkiem. Panna Marple wybiera się także na ślub swojej dawnej pokojówki, a kiedy wesele zamienia się w śledztwo dotyczące morderstwa, odkrywa również wiele tajemnic dręczących rodzinę, u której się zatrzymała.

Następnie Panna Marple jedzie do Devonu, by zbadać sprawę morderstwa i tajemnicę nigdy nieskazanego mordercy dzieci; powraca także do wytwornego londyńskiego hotelu Bertram. Ze zdziwieniem stwierdza, że nic się nie zmieniło od czasu, gdy była tam jako młoda dziewczyna. Panna Marple cieszy się tradycyjnym wystrojem i nienaganną obsługą, ale za tą elegancką fasadą kryje się zagrożenie. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy jedna z pokojówek zostaje znaleziona martwa. To jednak dopiero wierzchołek góry lodowej.

W tytułową bohaterkę wciela się Geraldine McEwan, laureatka nagrody BAFTA. W 3. sezonie serialu towarzyszą jej między innymi Emily Beecham (Kwiat szczęścia, Daphne, Cruella), Juliet Stevenson (Czerwony pył, Głęboko, prawdziwie, do szaleństwa, Oskarżeni), Richard Armitage (Hobbit, Hannibal, Ocean’s 8), Jane Seymour (Doktor Quinn, Na wschód od Edenu, Wojna i pamięć), Richard E. Grant (Czy kiedyś mi wybaczysz?, Czas na miłość, Hudson Hawk), Dan Stevens (Piękna i Bestia, Downtown Abbey, Gość) oraz Ruth Wilson (The Affair, Mroczne materie, Anna Karenina).

Premiera 3. sezonu serialu „Panna Marple” 3 lipca o 21:30 na kanale Epic Drama

Kolejne odcinki w soboty o tej samej porze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *