MediaZapowiedzi TV

Nowy show I love kabaret hitem tygodnia w Zoom TV

Premierą tygodnia w Zoom TV będzie nowy show rozrywkowy I love kabaret, w którym swoje skecze zaprezentują najlepsi w kraju specjaliści od rozśmieszania. Program poprowadzą Agnieszka „Marylka” Litwin i Przemek „Sasza” Żejmo z kwartetu Jurki. Reżyserką najnowszej produkcji Zoom TV jest matka chrzestna polskich kabaretów – Beata Harasimowicz.

 

Interesującymi nowościami tygodnia w Zoom TV będą też premierowe sezony dwóch seriali: produkcji Wiedźmy oraz cieszącego się dużą popularnością wśród widzów kanału tytułu Szeptunka.

Ponadto Zoom TV jak zwykle dotknie największych zagadek współczesnego świata i pokaże niezwykłe ludzkie historie. Stacja zaprezentuje m.in. dokument Badacze Tajemnic: Trójkąt Bermudzki, który zgłębi sekrety tego okrytego złą sławą obszaru Oceanu Atlantyckiego i wyemituje kolejny odcinek frapującego reality show Rosyjski Projekt Lady przybliżającego grupę młodych, agresywnych i wulgarnych kobiet, które przechodzą przyspieszony kurs dobrych manier (więcej szczegółów o ofercie programowej Zoom TV poniżej).

Zoom TV to telewizja pełna wrażeń: tajemnicze historie, sensacyjne opowieści, fascynujące dokumenty, wciągająca rozrywka i ulubione polskie kabarety. Kanał jest dostępny na ósmym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (poz. 39) oraz w ofertach operatorów kablowych (m.in. UPC Polska – 114/156; Vectra – 141/176; Netia – 27; Multimedia Polska – 221, Toya – 10; Inea – 25) i platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat – 155; nc+ – 42; Orange – 36). Właścicielem Zoom TV jest Kino Polska TV SA.

PREMIERA ZOOM TV

I love kabaret

show, Polska 2019
reż. Beata Harasimowicz

Nowy show rozrywkowy, który zaprezentuje skecze najlepszych polskich kabaretów. W programie zobaczymy m.in. laureata Grand Prix PAKI z 2003 roku i zdobywcę pierwszej Telekamery Tele Tygodnia przyznanej kabaretowi – lubelskie trio Ani Mru-Mru; zdobywcę 1. miejsca w Konkursie Młodych Twórców Kabaretowych – Debiuty na VII Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku – grupę Paranienormalni z Jeleniej Góry; laureata PAKI – duet FiFa-RaFa oraz prawdziwych mistrzów żartu i żywą legendę sceny – Kabaret pod Wyrwigroszem. Ponadto w I love kabaret wystąpią takie kabarety, jak: Jurki, Zachodni, Czesuaf i Kałasznikof.

sobota, 2 marca / 22:00

sezon 1, odcinek 1

PREMIERA ZOOM TV

Wiedźmy

serial, Rosja 2017
reż. Elena Kuzniecowa

Zdrada w małżeństwie? Zawiedzione nadzieje? Kłopoty w pracy? A może chore dziecko czy klątwa zazdrosnej kochanki? Są w życiu takie sytuacje, kiedy pomóc może tylko magia. Wiedźmy o niezwykłych zdolnościach pomagają strapionym ludziom rozwiązywać ich problemy. I udzielają bezcennych rad na przyszłość.

poniedziałek, 4 marca / 17:50

sezon 4, odcinek 1 i 2

PREMIERA ZOOM TV

Badacze Tajemnic: Trójkąt Bermudzki

dokument, USA 2009

Nierozwiązane zagadki przeszłości zostaną poddane gruntownej analizie i weryfikacji na podstawie nieznanych dotąd faktów. Tym razem twórcy programu zajmą się Trójkątem Bermudzkim – obszarem Oceanu Atlantyckiego, w obrębie którego w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęły setki statków i samolotów. Zespół ekspertów wraz z osobami, które przeżyły podróż przez Trójkąt, wyruszy w lot nad zagadkowym rejonem, a nurkowie zbadają jego wodną przestrzeń i spróbują odnaleźć zatopione wraki. Czy znajdą dowody obalające mit tego miejsca? (Copyright do zdjęć: © 2009 A&E Television Networks. All Rights Reserved)

poniedziałek, 4 marca / 21:00

sezon 1, odcinek 2

PREMIERA ZOOM TV

Ostry dyżur: Niezwykłe przypadki

dokument, USA 2006

Prawdziwe historie osób, które w jednej chwili trafiają prosto na stół operacyjny. Ich życie i zdrowie jest w rękach kilku specjalistów. Niezwykłe, poruszające, a czasem zabawne przypadki pokazują, jak trudna jest praca lekarzy z ostrego dyżuru. Ta seria to hołd dla prawdziwych bohaterów, którzy codziennie ratują komuś życie. (Copyright do zdjęć: ©MMVI Sequoia Entertainment, Inc. All Rights Reserved)

wtorek, 5 marca / 20:00

sezon 4, odcinek 2 i 3

PREMIERA ZOOM TV

Szeptunka

serial, Rosja 2015
reż. Mira Mescheriakova

Babcia Nina, będąc dzieckiem, w wyniku ciężkiej choroby straciła wzrok. Utrata ważnego zmysłu została jej jednak wynagrodzona darem jasnowidztwa, przez co wieść o niej rozniosła się dużo dalej poza granicę wsi, w której mieszka. Babcia Nina nie wychodzi z domu, a z innymi ludźmi kontaktuje się wyłącznie poprzez swoją wnuczkę Annę, która publikuje jej porady dla potrzebujących na swojej stronie internetowej. Staruszka nikogo nie zostawi w potrzebie i zrobi wszystko, żeby pomóc innym.

środa, 6 marca / 17:55

sezon 5, odcinki 1 i 2

PREMIERA ZOOM TV

Urodzie na ratunek

dokument, Wielka Brytania 2016
reż. Roman Green

Młodzi eksperci ze świata mody i urody zajmą się tragicznymi, choć czasem niemal komicznymi przypadkami ofiar zabiegów upiększających. Każdy odcinek opowiada o nowej, barwnej postaci, która w pogoni za pięknem zapomniała o możliwych skutkach ubocznych lub trafiła w ręce pseudospecjalistów. Bez względu na to, jak trudna okazuje się sytuacja, najlepsi fryzjerzy, kosmetolodzy i dietetycy dokonują cudownych metamorfoz ludzkiego ciała.

czwartek, 7 marca / 20:00

sezon 1, odcinek 2

PREMIERA ZOOM TV

Rosyjski Projekt Lady

reality show, Rosja 2016
reż. Margarita Kuzmina

Jedenaście młodych dziewczyn trafia do Szkoły Dam, dzięki której mogą odmienić swoje życie. Bohaterki programu to agresywne i niepokorne imprezowiczki, które pod maską chuliganek często skrywają ogromną wrażliwość i życiowe dramaty. W każdym z odcinków dziewczyny stają przed innymi wyzwaniami, dzięki którym nabierają zaufania do ludzi, otwierają się na świat i zaczynają akceptować siebie. Ich postępy oceniają ekspertki savoir vivre’u, które zdecydują o dalszych losach uczestniczek. O tym, które z dziewczyn zostaną w szkole, a które będą musiały ją opuścić, dowiemy się już wkrótce .

piątek, 8 marca / 20:00

sezon 1, odcinek 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *