Otwarte Okno kanału FilmBox Premium HD w Elsat

Między 11 a 24 września w ramach Otwartego Okna wszystkim Abonentom telewizji cyfrowej Elsat odkodowany zostanie kanał FilmBox Premium HD.
 
 
W trakcie „Okna Otwartego” każdy Abonent bez ponoszenia dodatkowych kosztów, będzie mógł obejrzeć znane hollywoodzkie hity filmowe emitowane w jakości HD krótko po ich premierze oraz nagradzane na festiwalach filmowych i doceniane przez widzów znakomite filmy i seriale.
A już w sobotę, 23 września, premierę w FilmBox Premium HD będzie miał brytyjski serial produkcji BBC „Mroczny zaułek” z Emily Watson i Benem Chaplinem w rolach głównych. Będzie to premiera tego serialu w Polsce!
O serialu:
„Mroczny zaułek” (oryg. „Apple Tree Yard”) to mroczny, prowokujący i trzymający w napięciu serial BBC, którego bohaterką jest prowadząca ułożone życie, spełniona rodzinnie i zawodowo Yvonne. Sytuacja kobiety zmienia się, gdy poznaje tajemniczego Marka, z którym rozpoczyna płomienny romans. Szybko okazuje się jednak, że świat realny i seksualnych fantazji zaczynają się przenikać, a dawna normalność Yvonne wisi na włosku…
Serial „Mroczny zaułek” oparto na bestsellerowej powieści Louise Doughty, którą przetłumaczono na 26 języków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *