Październik na kanałach Lifetime i Crime+Investigation Polsat

W październiku telewizja Lifetime oraz kanał kryminalny Crime+Investigation (CI Polsat) przygotowały szereg nowości – pierwszy program prowadzony przez Macademian Girl o polskich second-handach, w których głównym zadaniem uczestniczek jest ubrać się jak najtaniej w jak najdroższa stylizację.

 

KRÓLOWE SECOND-HANDÓW
Nowy program od wtorku, 10 października o 22:00 na Lifetime

W każdym odcinku programu, dwie uczestniczki będą rywalizować ze sobą na najlepsze kreacje, na których stworzenie powinny wydać jak najmniejszą ilość pieniędzy.

Uczestniczki będą musiały skompletować odpowiedni strój na konkretną okazję a ta, której stylizacja zostanie okrzyknięta najdroższą zdaniem publiczności, otrzyma tytuł królowej second-handu wygrywając tym samym odcinek.

Program poprowadzi jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych Tamara Gonzalez Perea lepiej znano jako Macademian Girl.

SUPERMODEL: DZIECI GWIAZD
Nowy program od środy, 11 października o 22:00 na Lifetime
W programie poznajemy grono młodych modelek i modeli, którzy pragną zrobić równie wielką karierę jak ich sławni rodzice.
Mają po nich nazwisko i geny, wydaje się więc, że są skazani na sukces, ale w świecie bezwzględnej rywalizacji dobre pochodzenie nie wystarczy.

RANDKA W CIEMNO
Nowy program od piątku, 20 października o 22:00 na Lifetime

Cykl obserwacyjno-dokumentalny, w którym widzowie oglądają pary na pierwszej randce. Wszystko rozgrywa się w ciągu jednej nocy w tej samej restauracji.

Za pomocą rozmaitych metod sprawdzamy, w których przypadkach zadziałała chemia i czy z tego spotkania może się rozwinąć coś trwalszego.

ZABIĆ JAK W FILMIE
Nowa seria w czwartki od 12 października o 23:00 na Crime+Investigation

Wszyscy uwielbiamy oglądać filmy – ale dla niektórych zabawa zamienia się w obsesję! „Zabić jak w filmie” to cykl opowiadający o autentycznych morderstwach, których sprawcy wzorowali się na scenach z hollywoodzkich przebojów, od tradycyjnych horrorów, takich jak „American Psycho” i „Krzyk”, przez kultowe klasyki w rodzaju „Śmiertelnego zauroczenia” i „Taksówkarza”, po współczesne opowieści grozy, jak „Piła” czy serial „Dexter”.

Te przerażające prawdziwe historie sprawią, że inaczej zaczniesz patrzyć na filmową fikcję.

TRAGEDIA RODZINY PETERSONÓW
W poniedziałki od 30 października o 23:00 na Crime+Investigation

Tajemnicze zniknięcie w Wigilię Laci Peterson, będącej w dziewiątym miesiącu ciąży, było w pierwszych latach XXI wieku jedną z najgłośniejszych spraw kryminalnych w USA.

Ostatecznie o morderstwo oskarżono Scotta Petersona, męża Laci, i tak rozpoczął się proces dekady.

Co się naprawdę stało z Laci Peterson?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *