MediaPolsatZapowiedzi TV

Październik na kanale Crime+Investigation Polsat

W październiku telewizja Crime+Investigation Polsat zaprezentuje nowy sezon programu “Miasto moderców”, w którym analizujemy to, jak zbrodnie zmieniają życie mieszkańców miast, w których się wydarzyły. Od 25 października poznamy mroczny świat morderców, który na swoje narzędzie zbrodni wybrali truciznę, w programie “Toksyczne związki”. W październiku na naszej antenie pojawią się także nowe odcinki polskiej produkcji “Opowiem ci o zbrodni”, które swoją premierę mają w każdy piątek o 22:00.

 

 

 

MIASTO MODERCÓW – NOWE ODCINKI
Murdertown S2
We wtorki, od 8 października o 22:00
W kolejnych odcinkach Katherine Kelly, detektyw w popularnym serialu „Happy Valley”, opowiada z fascynującymi szczegółami, jak udało się rozwiązać jedno niezwykłe morderstwo i jak wpisuje się ono w niepokojący szerszy obraz danego miasta.
Formuła programu sprawia, że morderstwa te stają się wyjątkowo realne; czujemy, że wydarzyły się na ulicy czy dworcu, na którym mógł być każdy z nas.
OPOWIEM CI O ZBRODNI
Once Upon A Crime 
W piątki o 22:00
W nowym sezonie „Opowiem ci o zbrodni” czołowi polscy pisarze przyjrzą się siedmiu prawdziwym zbrodniom, które wstrząsnęły Polską. W każdym z odcinków pisarze stają się narratorami, którzy opowiadają o wybranym przez siebie morderstwie w charakterystyczny dla siebie sposób. Podobnie jak przy pracy nad pierwszym sezonem, pisarze otrzymali dostęp do akt sądowych, dzięki którym starają się dokonać dogłębnej analizy działań morderców.
Zdjęcia studyjne wzbogacone zostaną nie tylko rekonstrukcjami przebiegu zbrodni i okoliczności, jakie do nich doprowadziły. Pisarze udali się także, w miejsca kluczowe dla przebiegu zbrodni, rozmawiali z osobami zaangażowanymi w sprawy, z rodzinami ofiar. Wśród spraw poruszanych w najnowszych odcinkach znalazły się między innymi historia wampira ze Stefanowic, który mordował starsze kobiety, sprawa rytualnego mordu w bunkrze w Halembie oraz historia 24-letniego Patryka z Gdańska, którego ciało znaleziono po trzech tygodniach, od momentu gdy wyruszył w samotny rejs.
W najnowszym sezonie programu na plan powracają czołowi polscy twórcy kryminałów znani z pierwszego sezonu: Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Katarzyna Puzyńska. Do obsady serii dołączają także Joanna Opiat-Bojarska i Max Czornyj.
TOKSYCZNE ZWIĄZKI
Poisonous Liaisons
W piątki, od 25 października o 21:00
Motyw zatrutego jabłka podanego niewinnej królewnie przez złą macochę odnaleźć można nie tylko w bajkach dla dzieci. Trucizna jest orężem stosowanym od wieków. Czasem w rozpaczliwym akcie obrony, częściej jednak by dać upust złym emocjom.
Nieszczęśnicy gnębieni uczuciami zazdrości, chciwości czy pragnieniem zemsty nierzadko stosują właśnie tę metodę. Szczególnie upodobały ją sobie kobiety, choć nie brak mężczyzn traktujących truciznę jako skuteczne narzędzie pozbywania się wrogów.
„Toksyczne związki” opowiedzą o historycznych i naukowych aspektach trucizny jako narzędzia zbrodni we współczesnych sprawach kryminalnych, w których pozbawieni skrupułów bohaterowie pałają żądzą mordu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *