DVB-TMediaZapowiedzi TV

Poczuj świąteczny nastrój z Nowa TV

W ten wyjątkowy czas zapraszamy na koncert kolęd z gwiazdami i filmy familijne. Wśród propozycji wprowadzających w niepowtarzalny klimat Bożego Narodzenia w ofercie Nowa TV znalazły się m.in. Wielkie Kolędowania z Polsatem z Krakowa i Mariańskiego Porzecza oraz „Zawód święty Mikołaj”, „Wariackie święta”, a także „Stuart Malutki”. Poznaj całą świąteczną ofertę stacji!

 

Stacja Nowa TV przygotowała dla swoich widzów specjalną ofertę programową, która pomaga poczuć świąteczny klimat. Oprócz familijnych hitów filmowych nie brak w niej też koncertów z kolędami, bez których ten świąteczno-noworoczny czas nie mógłby się udać.

WIGILIA, 24 grudnia 2021 r.

„Wielkie Kolędowanie z Polsatem – Mariańskie Porzecze 2020” –  godz. 11:30
Najpiękniejsze bożonarodzeniowe pieśni wybrzmią w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu. Przeniesiemy się do przepięknego drewnianego Kościoła z XVIII wieku.

W tym najważniejszym dniu w roku kolędować będą: sanah, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Enej, Igor Herbut czy Sebastian Karpiel-Bułecka. O oprawę muzyczną zadba Grott Orkiestra pod kierownictwem Michała Grotta.

„Na fali” – godz. 14:25

Dołącz do najzabawniejszego pingwina świata, Cody’ego w podróży z pokrytego lodem Shiverpool na Antarktydzie na tropikalną wyspę Pen Gu, gdzie odbywa się Wielki Memoriał Surfera Big Z.

Zobacz, jak razem z falami przemierza on morskie mile, poznając przy okazji nowych, ekscentrycznych znajomych: surfującego kurczaka Joe, ratownika Lani i zawodowego surfera Geeka. Przeżyj wielką morską przygodę oraz lekcję przetrwania, dzięki której dowiesz się, że prawdziwy zwycięzca nie zawsze pierwszy przekracza linię mety.

„Zawód święty Mikołaj” – godz. 17:05

Zobacz także: 26 grudnia o godz. 14:40

Znakomita komedia świąteczna z Whoopi Goldberg w roli głównej. Lucy Cullins już w dzieciństwie przestała wierzyć w Świętego Mikołaja. Po niespełnionej prośbie dziewczynka uznała, że Boże Narodzenie jest wielkim oszustwem.

Teraz dorosła Lucy jest producentem kanału kablowego, który namawia widzów do zakupów. Postanawia zatrudnić jako Świętego Mikołaja w serii reklamówek starszego dżentelmena, który nazywa się Nick. Okazuje się, że to on jest prawdziwym Świętym Mikołajem.

„Wariackie święta” – godz. 18:55

Zobacz także: 26 grudnia o godz. 14:50

Philip jest szefem Lifesavers, telefonu zaufania dla niedoszłych samobójców, który mieści się nieopodal modnej plażowej dzielnicy w Venice, w Kalifornii. W Wigilię biuro dostaje pismo o eksmisji. Philip musi stanąć na wysokości zadania, aby utrzymać biuro i swoich pracowników w komplecie, bez względu na różne nieoczekiwane wydarzenia jak narodziny, śmierć i… ciasteczka owocowe.

Boże Narodzenie to czas magiczny i nie mogłoby się nazywać najważniejszą nocą w roku, gdyby nie odmieniło życia kilku słodkich popaprańców.

„Księżniczka i żołnierz” – godz. 21:00

Zobacz także: 26 grudnia o godz. 14:50

Oparta na faktach opowieść o miłości Amerykanina i muzułmanki. Ich płomienne uczucie stało się przyczyną ostrego konfliktu między Bahrajnem a Stanami Zjednoczonymi w 1999 roku. Stacjonujący w Bahrajnie amerykański żołnierz Jason Johnson traci głowę dla pięknej Meriam Al-Khalifa. Nie zdaje sobie sprawy, że jego ukochana należy do miejscowej rodziny królewskiej.

W końcu poznaje prawdę. Młodzi wiedzą jakie konsekwencje mogą ich spotkać przez ten związek, więc postanawiają uciec do USA. W tym celu Jason fałszuje dokumenty Meriam. Dziewczynie udaje się przejść przez kontrolę w Bahrajnie. Na lotnisku w Chicago czeka ją jednak przykra niespodzianka.

BOŻE NARODZENIE, 25 grudnia 2021 r.

„Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Krakowie 2018” – godz. 16:30

Wielkie Kolędowanie z Polsatem w Krakowie to doskonała okazja do tego, by wprowadzić odrobinę świątecznego ciepła do swojego domu. W niezwykłym wydarzeniu, które miało miejsce w Uniwersyteckiej Kolegiacie Św. Anny, wzięły udział największe gwiazdy polskiej muzyki, m.in.: Grzegorz Markowski, Zbigniew Wodecki, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, zespół Pectus, Jacek Wójcicki, Anna Wyszkoni i Staszek Karpiel-Bułecka. W niepowtarzalnych interpretacjach takich pieśni jak: „Cicha noc”, „Lulajże Jezuniu” czy „Do szopy, hej pasterze”.

„Stuart Malutki” – godz. 17:30

Państwo Eleonor i Fredrick Malutcy, którzy mieszkają w Nowym Jorku, pragną zaadoptować dziecko. Jadą do sierocińca i zwracają uwagę na mieszkającą tam mysz o imieniu Stuart.

Zabierają go do domu, jednak ich syn George nie jest zadowolony z obecności Stuarta. Mysz nie daje jednak za wygraną, wkrótce zaskarbia sobie sympatię chłopca i zostaje w domu Malutkich…

Kabaret na żywo – godz. 19:20

Zobacz także: 26 grudnia o godz. 19:05

To niecodzienne i bezprecedensowe wydarzenie telewizyjne z udziałem wszystkich najlepszych kabaretów w Polsce, a także prawdziwych gwiazd kabaretowej sceny. Absolutny top, najlepsi z najlepszych. Nazwiska,  które bronią się same.

Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim „Góralem” na czele, Cezary Pazura czy Kabaret Ani Mru-Mru. Każdy odcinek kabaretowego show uświetni swoim udziałem jedna z muzycznych gwiazd, by spróbować swoich sił w skeczu i wykonać jedną ze swoich piosenek.

„Siedem dusz” – godz. 21:00

Dramat obyczajowy w gwiazdorskiej obsadzie. To poruszająca opowieść o człowieku nękanym pewną tajemnicą, który decyduje się odkupić swoje winy, drastycznie zmieniając życie siedmiu zupełnie obcych sobie osób.

Kiedy już wprowadza swój plan w czyn, nic nie jest w stanie zmienić jego postanowienia. A może tak mu się tylko wydaje… Ben Thomas nigdy nie spodziewałby się tego, że zakocha się w jednej z nieznajomych – i to właśnie ona zacznie go zmieniać.

DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, 26 grudnia 2021 r.

„Piotruś Pan” – godz. 16:55

Wspaniały świat magii i przygód ożywa w doskonałej adaptacji ponadczasowej opowieści J. M. Barriego. Wyruszajcie więc do niezwykłej krainy Nibylandii, gdzie nikt nigdy nie dorasta, nie panują żadne prawa dorosłych, trwa wieczna zabawa i radość.

Beztroska tego miejsca zostaje jednak zakłócona przez złego Kapitana Hooka i bandę jego piratów. Dzieci na czele z Piotrusiem Panem muszą stawić mu czoła, aby uchronić swój cudowny świat.

„Przerwana lekcja muzyki” – godz. 21:00

Ekranizacja powieści Susanny Kaysen. Ameryka końca lat 60. Czasy kontestacji, rewolucji seksualnej i burzliwych przemian obyczajowych. Siedemnastoletnia Susanna Kaysen wydawała się zagubiona w otaczającej ją rzeczywistości. Zaniepokojeni rodzice wysłali ją do doktora, który doradził jej pobyt w szpitalu psychiatrycznym.

Dziewczyna spędziła tam dwa lata, przechodząc prawdziwą szkołę życia. W szpitalu poznała czarującą socjopatkę Lisę, która buntowała się przeciwko wszystkim i wszystkiemu. To właśnie dzięki niej Susanna odnalazła to, co w życiu najcenniejsze – samą siebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *