„Pogodni przez całe życie” w Radiu Pogoda

Radio Pogoda w nowej akcji szuka słuchaczy, którzy są „Pogodni przez całe życie”. Redakcja stacji do 4 października br. czeka na zdjęcia swoich odbiorców – fotografie z dzieciństwa i aktualne ujęcia, które łączy uśmiech i radość. Uczestnicy zabawy otrzymają nagrody, a dodatkowo będą mogli zobaczyć swoje zdjęcia na billboardach w miastach nadawania Radia Pogoda w ramach specjalnej, listopadowej kampanii rozgłośni.

 

W poniedziałek 14 września 2020 r. Radio Pogoda rozpoczęło akcję „Pogodni przez całe życie”. Stacja zachęca w niej słuchaczy do udowodnienia, że od zawsze są pogodni, a pogoda ducha jest niezależna od wieku. Zadaniem uczestników zabawy jest nadesłanie dwóch fotografii, na których są uśmiechnięci i radośni – jednego zdjęcia z dzieciństwa i jednego aktualnego. Fotografie można przesyłać do 4 października na adres pogodni@radiopogoda.pl.

Na laureatów zabawy czekają nagrody od stacji, a dodatkowo możliwość udziału w kampanii promocyjnej Radia Pogoda prowadzonej w listopadzie br. Zwycięskie zdjęcia pojawią się na nośnikach reklamy zewnętrznej w 8 miastach nadawania rozgłośni, a także w internecie.

Akcja „Pogodni przez całe życie” w Radiu Pogoda jest promowana na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Radio Pogoda nadaje w 8 miastach, a także w internecie i aplikacji mobilnej. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów, po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji prowadzą m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.
radiopogoda.pl

One thought on “„Pogodni przez całe życie” w Radiu Pogoda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *