MediaZapowiedzi TV

„Polscy innowatorzy” po raz trzeci bohaterami serii miniprogramów National Geographic

Kanał National Geographic wraz z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju już po raz trzeci przygotował serię miniprogramów o Polakach realizujących prekursorskie – nie tylko w skali kraju – projekty.

W pięciu odcinkach serii dowiemy się, kto stoi za niezwykłymi polskimi rozwiązaniami. Jak zrodził się pomysł na nie? Jak powstawały? Komu mają służyć? Jak poszukiwano środków na realizację śmiałych marzeń i jak pomogły w tym Fundusze Europejskie? O swoich pomysłach – większych i mniejszych – oraz drodze do ich realizacji opowiedzą „Polscy innowatorzy”.

„Polscy innowatorzy” – premiera pierwszego odcinka miniserii w poniedziałek 26 listopada o godz. 21:55 na kanale National Geographic. Program powstał we współpracy z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju.

Pomysły na innowacyjne wynalazki rodzą się w różnych okolicznościach. Przede wszystkim wynikają z obserwacji otaczającego świata i wsłuchiwania się w potrzeby ludzi. Wrażliwość na innych połączona z wiedzą i umiejętnościami, owocują projektami tak śmiałymi, jak przenośne urządzenie do badania KTG czy poduszka lawinowa. Takie właśnie innowacyjne rozwiązania są dziełem bohaterów 5-odcinkowej miniserii programów „Polscy innowatorzy”, która już wkrótce będzie miała swoją premierę na kanale National Geographic.  Co jeszcze, poza innowacyjnymi pomysłami, łączy bohaterów nowego programu National Geographic? Wszyscy skorzystali z Funduszy Europejskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *