Poradnik pierwszej pomocy z najnowszym wydaniem miesięcznika "Dziecko"

W wydaniu miesięcznika „Dziecko”, które pojawiło się na rynku dziś – w czwartek, 8 czerwca br., czytelnicy znajdą specjalny dodatek poświęcony udzielaniu pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Wydanie będzie można kupić z jedną z pięciu książeczek z serii „Magiczny domek” do wyboru.
 

 

Dodatek poświęcony pierwszej pomocy, który można wyjąć z pisma i mieć zawsze pod ręką, zawiera najważniejsze zasady postępowania w przypadku stłuczeń, skaleczeń czy urazów na placu zabaw, a także porady dotyczące m.in. pozbycia się kleszcza oraz zawartości domowej apteczki.

Z lipcowego numeru „Dziecka” czytelnicy dowiedzą się również, kiedy najlepiej zacząć uczyć malucha korzystać z nocnika, jak walczyć z alergią u niemowlaka, jak wspierać odporność od pierwszych dni życia i jak wygląda codzienna opieka nad bliźniakami. Redakcja miesięcznika tłumaczy, jak wyglądają nowe standardy opieki okołoporodowej, na czym polega nauka odpoczywania i jak skutecznie zapobiegać otyłości u niemowlaków.

Specjalnie dla czytelników redakcja „Dziecka” prezentuje fragment najnowszej książki Jespera Juula „Rodzic jako przywódca stada” (wyd. Mind).

Lipcowe wydanie miesięcznika „Dziecko” można kupić z jedną z książeczek z serii „Magiczny domek” oraz z bransoletką lub skarpetkami Gatta (do wyboru) w cenie 12,99 zł. Cena wydania bez dodatków to 1,50 zł.

Numer jest promowany w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Radio TOK FM) oraz w kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

W sprzedaży cały czas jest „Dziecko & Psycholgia” – specjalne wydanie „Dziecka” poświęcone zagadnieniom z zakresu emocji, wychowania i rozwoju maluchów w wieku 2-6 lat. Eksperci miesięcznika „Dziecko”, doświadczeni psychologowie i terapeuci, swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają rodziców w wychowywaniu dzieci, w stymulowaniu ich rozwoju i edukacji. Wydanie kosztuje 13,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *