Poważne problemy Batmana w nowych odcinkach „Ligi Sprawiedliwych”

Życie Batmana znów jest w niebezpieczeństwie. Superbohater zostanie schwytany przez tajemniczą postać i będzie musiał zmierzyć się z odwiecznymi wrogami. Czy przyjaciołom po raz kolejny uda się uratować go z opresji? Odpowiedź w nowych odcinkach „Ligi Sprawiedliwych”, które od 3 grudnia będzie można oglądać na antenie Cartoon Network.

 

To będzie wyjątkowo trudny czas dla Batmana. Superbohater najpierw zostanie porwany przez tajemniczą postać, która wystawi go do trudnego pojedynku. Będzie musiał zmierzyć się m.in. z Lexem Luthorem oraz innymi postaciami znanymi ze swoich niegodziwych czynów i podczas trudnego testu udowodnić, kto z nich jest najmądrzejszy.

Niedługo potem po raz kolejny trafi do niewoli – zostanie schwytany przez Jokera. Tym razem jego przyjaciele z Ligi Sprawiedliwych będą musieli bardzo się na trudzić, by go uratować. Jakby tego było mało, wkrótce Batman i pozostali członkowie dzielnej drużyny zostaną zmienieni w roboty. Bohater będzie musiał jak najszybciej rozpocząć śledztwo i dowiedzieć się, kto jest za to odpowiedzialny i dlaczego to zrobił.

Nowe odcinki pierwszego sezonu „Ligi Sprawiedliwych” będzie można oglądać w Cartoon Network od 3 grudnia. W każdą niedzielę o godz. 20:10 stacja wyemituje cztery odcinki przygód superbohaterów znanych z komiksów DC Comics.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *