Zły Mikołaj 2 w VOD

Billy Bob Thornton jako najbardziej zdemoralizowany Mikołaj na ziemi pakuje się w nieprawdopodobne kłopoty. “Zły Mikołaj 2” to film tylko dla niegrzecznych dorosłych! A teraz grzecznie przenieśmy się na firmowego śledzika, na firmowego śledzika, po jakim nie jeden osiwiałby ze zdziwienia. 

 

 

Jennifer Aniston w rewelacyjnej komedii, “Firmowa gwiazdka”. Plejada polskich aktorów na czele z Izą Kuną, Jakubem Gierszałem, Pawłem Domagałą, Romą Gąsiorowską i Grzegorzem Małeckim w komedii “PolandJa”, tylko 4,90.

Zły Mikołaj 2

Choć minęło już 10 lat od chwili kiedy po raz ostatni jako święty Mikołaj rabował centra handlowe, Willie nadal pozostał sobą. Jest tym samym wiecznie podpitym, napalonym na wszystkie kobiety, a szczególnie cudze żony, typem, który gotów jest popełnić najgorsze świństwo byle tylko zgarnąć kasę. Postanawia odnowić starą znajomość z karłem Markusem i wspólnie złupić centralę bogatej fundacji charytatywnej. Wygląda na to, że kłopoty są murowane…

Firmowa gwiazdka

Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie “śledzikiem” to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok święty Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć jak doszło do tego “niepokalanego poczęcia”. Zobaczcie co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.

PolandJa

Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 30 listopada 2017 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *