Premiera nowych odcinków „OK K.O.! Po prostu walcz” w Cartoon Network

Fani przygód bohaterów z Lakewood Plaza już od 19 sierpnia będą mogli oglądać nowe odcinki serialu „OK K.O.! Po prostu walcz”. Tym razem Dzieciak stanie do pojedynku z robotem Lorda Boxmena – Jethro, który zagrozi bezpieczeństwu całego miasta.

 

 

Miasteczko Lakewood Plaza jest pełne bohaterów i ponadprzeciętnych postaci, którzy nie ustają w wysiłkach, aby stać się największymi herosami. Wśród nich jest młody K.O., pragnący być najlepszym wojownikiem w mieście – przed nim jednak lata pracy, szkoleń i poświęcenia.

W nadchodzących odcinkach serialu tytułowy Dzieciak oraz Pan Gar zostaną poproszeni o pomoc przez Punching Judy, która będzie przygotowywać się do walki z groźnym przeciwnikiem. Czy porady tej dwójki przydadzą się zawodniczce? K.O. zmierzy się też z mega robotem Jethro, który niezapowiedzianie wtargnie do Lakewood Plaza Turbo. Dzielny adept sztuk walki będzie musiał obronić swoje miejsce pracy przed totalnym zniszczeniem.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „OK K.O.! Po prostu walcz” już 19 sierpnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 21:10 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *