MediaZapowiedzi TV

Premiery w grudniu w FOX i FOX Comedy

Stacja FOX przygotowała dla widzów na grudzień masę niespodzianek: miesiąc rozpocznie się z wielkim przytupem, bo od komediowych mikołajek! Maraton komedii z pewnością pomoże spalić kalorie, których nabierzemy po mikołajkowych słodyczach. A w święta czekają nas kolejne maratony filmowe – od Wigilii do 27 grudnia, od 15:35 aż do późnego wieczora będziemy mogli się zrelaksować przy znanych i lubianych filmach. W grudniu nie zabraknie również premierowych odcinków hitowych seriali stacji: „Syna Marnotrawnego”, „Next”, „Obłudnej gry” oraz „Helstrom”. W FOX Comedy z kolei rozśmieszać nas do łez będą najzabawniejsi detektywi w trzecim sezonie „Brooklyn 9-9”, a w każdy czwartek i niedzielę przed telewizorami zagości Steve Martin ze swoimi kultowymi komediami!

 

KOMEDIOWE MIKOŁAJKI Z FOX

W tym roku mikołajki w FOX szykują się fantastycznie! Już 6 grudnia od godziny 16:30 rozpocznie się komediowy maraton filmowy, który poprawi nastrój i rozśmieszy każdego.

Sylwester w Nowym Jorku
NIEDZIELA 6 GRUDNIA O GODZINIE 16:30

Duchy moich byłych
NIEDZIELA 6 GRUDNIA O GODZINIE 18:50

American Pie 2

NIEDZIELA 6 GRUDNIA O GODZINIE 20:50
ŚWIĄTECZNE MARATONY FILMOWE Z FOX
CZWARTEK 24 GRUDNIA OD GODZINY 15:35

Armageddon

10.000 B.C.
Pacific Rim
Ostatni samuraj
Van Helsing

PIĄTEK 25 GRUDNIA OD GODZINY 15:35

Johnny English
Johnny English Reaktywacja
Ostatni samuraj
Matrix
Posejdon

SOBOTA 26 GRUDNIA OD GODZINY 15:35

Pacific Rim
Depresja gangstera
Johnny English
Bodyguard

NIEDZIELA 27 GRUDNIA OD GODZINY 15:35

10.000 B.C.
Armageddon
Johnny English Reaktywacja
Szybko i wściekle
Syn marnotrawny

Prodigal son

(20 odcinków po 60 min)

Emisja serialu we wtorki o godzinie 22:05

Kryminolog Malcolm Bright (Tom Payne) powraca w grudniu z kolejnymi zagadkami. Nieprześcigniony w tropieniu zabójców jest niezwykle pomocny dla nowojorskiej policji. Co sprawia, że doskonale wie jak myślą i potrafi przewidzieć ich kolejny ruch? Prawdopodobnie ma to zapisane w genach po swoim ojcu… seryjnym mordercy, znanemu szerzej jako „Chirurg” (Michael Sheen). Malcolm walczy z nękającymi go koszmarami z przeszłości oraz tajemnicami rodzinnymi, pomagając rozwiązać zagadki, których nikt inny nie potrafi rozwikłać. Zmagając się z problemami psychicznymi, manipulującą matką i ojcem zamkniętym w zakładzie psychiatrycznym, Malcolm wraz z nowojorską policją stara się zapobiec morderstwom. Wygląda na to, że ucieczka przed zbrodnią nie jest jednak możliwa.

W serialu występują Tom Payne jako Malcolm Bright, Lou Diamond Phillips jako Gil Arroyo, Halston Sage jako Ainsley Whitly, Aurora Perrineau jako detektyw Dani Powell, Frank Harts jako detektyw JT Tarmel, Keiko Agena jako dr Edrisa Tanaka, Bellamy Young jako Jessica Whitly, oraz Michael Sheen jako dr Martin Whitly.

Helstrom

Helstorm

(10 odcinków po 60 min)

Emisja serialu w poniedziałki o godzinie 22:00

Inspirowany postaciami z komiksów Marvela serial „Helstrom” powraca w grudniu z nowymi odcinkami. Stworzony przez Paula Zbyszewskiego serial skupia się na losach rodzeństwa Daimona (Tom Austen) i Any Helstromów (Sydney Lemmon), którzy ścigają najgorszych przedstawicieli ludzkości. Rodzeństwo obdarzone jest niezwykłymi umiejętnościami, które pomagają w tropieniu złoczyńców. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że Daimon i Ana są dziećmi groźnego seryjnego zabójcy, a ich matka od 20 lat przebywa na oddziale zamkniętym w szpitalu, po tym jak dowiedziała się, kim był ojciec jej dzieci. Daimon i Ana nie przejawiają jednak skłonności do zła i swoje umiejętności wykorzystują w trosce o ludzkość. Daimon na co dzień jest profesorem antropologii, a jego siostra Ana prowadzi dom aukcyjny. Obydwoje jednak znacznie bardziej od swoich codziennych zobowiązań wolą walkę ze złem.

W serialu występują: Tom Austen jako Daimon Helstrom, Sydney Lemmon jako Ana Helstrom, Elizabeth Marvel jako Victoria Helstrom, Robert Wisdom jako Stróż, June Carryl jako Louise Hastings, Ariana Guerra jako Gabriella Rossetti oraz Alain Uy jako Chris Yen.

Next

neXt
(10 odcinków po 60 min)

Emisja serialu w poniedziałki o godzinie 21:05

Genialny naukowiec z Doliny Krzemowej Paul LeBlanc (John Slattery) stara się uchronić świat przed jedną z jego własnych kreacji- potężną sztuczną inteligencją o nazwie neXt, która dąży do zagłady ludzkości. W walce z nieprzeciętnie inteligentną maszyną pomaga mu agentka Salazar (Fernanda Andrade). LeBlanc i Salazar jako jedyni mogą zapobiec globalnej katastrofie, walcząc z odpowiedzialną za nią superinteligencją, której bronią nie są wcale odrzutowe pociski, ale wiedza i informacje czerpane z otaczających nas zewsząd danych. Wiedza służy superinteligencji do pozyskiwania sojuszników, nastawiania ludzi przeciwko sobie i eliminacji przeszkód stojących na drodze jej własnego przetrwania i rozwoju.

Obłudna gra

Filthy rich
(10 odcinków po 60 min)

Emisja serialu w środy o godzinie 21:05

Margaret Monreaux (Kim Cattrall) to żona pastora i założyciela telewizji chrześcijańskiej Sunshine Network, w której pomaga mu jako prowadząca. Niespodziewanie spokojne i poukładane życie Margaret zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy jej mąż ginie w katastrofie lotniczej. Jednak to nie śmierć męża, lecz jego testament jest dla Margaret największym szokiem. Okazuje się bowiem, że oprócz dwójki dzieci, których matką jest Margaret, pastor Eugene ma jeszcze trójkę nieślubnych dzieci z trzema innymi kobietami. Komu więc przypadnie majątek po pastorze?

 

 

Brooklyn 9-9, sezon 3

Brooklyn 9-9 3
(23 odcinków po 30 min)

PREMIERA: CZWARTEK 3 GRUDNIA O GODZINIE 18:10 (2 odcinki)

Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 18:10

Uwielbiani na całym świecie detektywi z Brooklynu powracają! Tym razem nie obędzie się jednak bez komplikacji. Kapitan Holt (Andre Braugher) z niesmakiem przyjmuje porażkę i wraz z Giną (Chelsea Peretti) przenosi się z 99 posterunku do departamentu PR w głównej siedzibie nowojorskiej policji. Pod nieobecność Holta Jake, Amy, Charles, Rosa i Tery w niepewności oczekują nowego kapitana. Atmosfera na posterunku sięga zenitu, ale nie tylko ze względu na nieobecność Holta i Giny. Jake (Andy Samberg) i Amy (Melissa Fumero) zbliżyli się do siebie po ostatniej wspólnej akcji, ale nie chcąc się śpieszyć i określać tego, co ich łączy, swoją relację pozostawiają w tajemnicy. Informacja o ich uczuciu, która mogłaby spowodować u Charlesa zawał ze szczęścia, przysporzy jednak sporych problemów komuś innemu. Tymczasem Holt chce wdrażać swoje pomysły, które mają doprowadzić do polepszenia wizerunku policji. Wszelkiego typu innowacje skutecznie uniemożliwia jednak Madeline Wuntch, która każe Holtowi wybrać najpierw imię dla maskotki gołębia – nowego symbolu nowojorskich policjantów. Holt nie daje się upokorzyć i odmawia współpracy. Czy kapitan Holt wróci na 99 posterunek i jak potoczą się losy związku Jake’a i Amy?

O tym, jak będzie wyglądała nowa relacja między Jakiem i Amy zdradziła w jednym z wywiadów Melissa Fumero:

— Jake i Amy zaczną od pójścia na pierwszą randkę. Problem polega na tym, że są już przyjaciółmi i bardzo dobrze się znają. Tak więc randkowanie nie jest czymś, co przychodzi im naturalnie. To nie pójdzie gładko jak po maśle. Znają już nawzajem swoje dziwactwa, mocne i słabe strony, i nadal będą między sobą konkurować.

W serialu występują: Andy Samberg jako detektyw Jake Peralta, Andre Braugher jako kapitan Ray Holt, Melissa Fumero jako detektyw Amy Santiago, Terry Crews jako sierżant Terry Jeffords, Stephanie Beatriz jako detektyw Rose Diaz, Chelsea Peretti jako sekretarka Gina Linetti, Joe Lo Truglio jako detektyw Charles Boyle, Dirk Blocker jako detektyw Hitchcock, Joel McKinnon Miller jako detektyw Scully oraz Kyra Sedgwick jako Madeline Wuntch.

O tym, jak poradzi sobie Holt i Gina oraz kto przejmie posterunek dowiemy się już 3 grudnia o godzinie 18:10 w FOX Comedy!


Komediowe wieczory ze Stevem Martinem

W ostatnie dni grudnia i z początkiem nowego roku w FOX Comedy brylować będzie Steve Martin. Komedie z jego udziałem rozśmieszają wszystkie pokolenia i gromadzą przed telewizorami rzesze wiernych fanów!

Ojciec Panny młodej
CZWARTEK 17 GRUDNIA I NIEDZIELĘ 22 GRUDNIA O GODZINIE 22:00

Ojciec Panny młodej II
CZWARTEK 24 GRUDNIA I NIEDZIELĘ 27 GRUDNIA O GODZINIE 22:00

Dzika lokatorka
CZWARTEK 31 GRUDNIA I NIEDZIELĘ 3 STYCZNIA O GODZINIE 22:00

Sierżant Bilko
CZWARTEK 7 STYCZNIA I NIEDZIELĘ 10 STYCZNIA O GODZINIE 22:00

Johnny English Reaktywacja

Johnny English Reborn

CZWARTEK 10 GRUDNIA O GODZINIE 22:00

Szalona noc

Take me home tonight

CZWARTEK 31 GRUDNIA O GODZINIE 00:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *