Propozycje Nat Geo People na grudzień

Bohaterowie grudniowych propozycji programowych na kanale Nat Geo People nie będą mieli Świąt. Patrząc na ich życie, można nawet odnieść wrażenie, że to ludzie, którzy nigdy nie odpoczywają od swojej pracy i jest ona nieodłączną częścią ich codzienności. O kim mowa? O niezwykłej kanadyjskiej lekarz weterynarii – dr Michelle Oakley, która nie zostawi bez pomocy żadnego zwierzęcia na zimnym i nieprzyjaznym Jukonie, a także niesamowitej drużynie „Górskiego pogotowia dla zwierząt”. Gratką dla fanów podróży po odległych krajach, ich smakach i zapachach oraz widzów, zafascynowanych niezwykłymi ludźmi i ich pasjami, będą z kolei świąteczne maratony, które zawładną anteną kanału Nat Geo People w całym okresie świąteczno-noworocznym.

 

WETERYNARZ Z POWOŁANIA

Dr Oakley Yukon Vet 5
Premiery w środy od 19 grudnia o godz. 20:00 
(8×60 min)

Każdy dzień to dla doktor Michelle Oakley spore wyzwanie. Wszystko dlatego, że jest jedynym weterynarzem na przestrzeni setek kilometrów. Czasem musi zmagać się z silnymi bizonami, czasem tropi koziorożce w górach, przepr owadza operację na niedźwiedziu albo pomaga rysiowi wrócić do jego naturalnego środowiska. Wszystko to w niesprzyjających okolicznościach przyrody na mroźnym terytorium Jukonu.

GÓRSKIEGOTOWIE DLA ZWIERZĄT PO

Rocky Mountain Animal Rescue
Premiery w czwartki od 6 grudnia o godz. 20:00 
(6×60 min)

 

 

Codzienne akcje z udziałem zwierząt domowych i ratujące ich życie skomplikowane operacje – to zadania, którym w pełni poświęca się niezwykła drużyna „Górskiego pogotowia dla zwierząt”. Nie boją się ryzykować zdrowia, nie szczędzą wysiłków, czasu i środków, by pomóc każdemu zwierzęciu, które ich potrzebuje.

Rocznie w ich ręce trafiają dziesiątki tysięcy potrzebujących. W serii „Górskie pogotowie dla zwierząt” będziemy podążać z nimi ramię w ramię i śledzić każdy ich krok od momentu przyjęcia wezwania aż do czasu, kiedy zwierzę będzie bezpieczne i otoczone troskliwą opieką najbliższych. To nie tylko weterynarze, ale ludzie gotowi nieść pomoc przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *