Internet & Gry - Reklama

Przegląd Sportowy Onet i Esportmania głównymi partnerami medialnymi Polskiej Ligi Esportowej

Ringier Axel Springer Polska oraz Polska Liga Esportowa zawarły partnerstwo mediowe. W ramach współpracy, w serwisach RAS Polska będą pojawiać się informacje i treści promujące esport, gaming i wydarzenia organizowane przez Polską Ligę Esportową.

 

– Polska Liga Esportowa to czołowy gracz na krajowej scenie, który robi bardzo wiele dla esportu i jego popularyzacji. Ciągle się rozwija i z roku na rok dokłada nowe elementy do swojej oferty. Cieszymy się, że po kilku wspólnych mniejszych przedsięwzięciach udało się nam zawrzeć strategiczne partnerstwo na 2023 rokmówi Mateusz Aleksandrowicz, Head of New Business Sport Online w RAS Polska.

Większość tegorocznych działań mediowych skupi się w serwisie Esportmania.pl oraz Przegląd Sportowy Onet, ale treści dotyczące inicjatyw PLE będą się też pojawiać w innych mediach Ringier Axel Springer Polska.

– Gaming i esport to jedne z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi biznesowych na świecie i niezwykle zaangażowana grupa odbiorców. Polska Liga Esportowa jest liderem tej branży w Polsce, a Grupa RASP jako jedna z pierwszych pozycjonowała się w tym obszarze w mediach. Świetnie prosperujące serwisy sportowe i esportowe znakomicie się uzupełniają i napędzają. Mam nadzieję, że dzięki tej współpracy będziemy rozwijać esport w Polsce i wspólnie stworzymy atrakcyjne treści dla fanów wirtualnej rozrywki mówi Paweł Kowalczyk, Prezes Polskiej Ligi Esportowej.

Treści na temat Polskiej Ligi Esportowej znajdą się w specjalnym serwisie, dostępnym pod adresem: https://przegladsportowy.onet.pl/polska-liga-esportowa

– PLE ma niezwykłą ofertę esportową, ale w naszych tegorocznych działaniach będziemy się też starali trafić do szerszej grupy użytkowników. Przegląd Sportowy Onet i Esportmania docierają też do fanów gamingu i tradycyjnego sportu. Wspólnie z Polską Ligą Esportową pokażemy tej grupie najlepsze oblicze sportów elektronicznychmówi Bartosz Klepaczewski, szef serwisu Esportmania.

Poza zapowiedziami i relacjami z wydarzeń PLE, w serwisie będą się też pojawiać formaty wideo i audio o esporcie i gamingu. Przedstawiciele PLE będą też występować w programach Przeglądu Sportowego Onet, m.in. w “Misji Sport”, emitowanej w każdy wtorek w Onecie.

Polska Liga Esportowa od lat tworzy najwyższej jakości turnieje dla najlepszych zawodników esportowych w kraju. Oprócz takich turniejów jak PGE Dywizja Mistrzowska czy PGE Superpuchar, w 2022 roku do palety produktów PLE dołączyły m.in. największe rozgrywki VALORANT w Europie Środkowo-Wschodniej oraz ogólnopolskie rozgrywki dla amatorów, czyli PGE: Nowy Poziom PLE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *