PolsatSport w TV

Puncher Extra Time w Polsacie Sport Fight

W kolejnym odcinku magazynu Puncher Extra Time tradycyjnie przedstawimy najważniejsze wydarzenia minionego weekendu. Działo się naprawdę sporo, ponieważ za nami gale Armia Fight Night 6 oraz FEN 25. Porozmawiamy także o pojedynku Tysona Fury’ego z Tomem Schwarzem na gali w Las Vegas.

 

 

Miniony weekend obfitował w wiele wydarzeń na arenach sportów walki. Dotyczy to zarówno krajowego oraz międzynarodowego podwórka. W piątek w Radomiu odbyła się gala Armia Fight Night 6. W walce wieczoru Albert Odzimkowski (11-3, 3 KO, 7 SUB) pokonał Krzysztofa Kułaka (31-17-2, 7 KO, 17 SUB) przez TKO w pierwszej rundzie. W innym ciekawym starciu Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO, 1 SUB) zwyciężył przed czasem Roberta Turnquesta (10-7, 1 KO, 5 SUB).

Dzień później w Ostródzie byliśmy świadkami kolejnej gali Fight Exclusive Night. W jej 25. odsłonie nie brakowało pasjonujących pojedynków i ciekawych werdyktów. Sporą uwagę kibiców przyciągnęła walka pięknych, ale zarazem niebezpiecznych pań. Katarzyna Lubońska (7-3, 2 SUB) pokonała Izabelę Badurek (7-6, 2 KO, 5 SUB) niejednogłośną dezycją sędziów. W walce wieczoru Vaso Bakocevic (38-18-1, 21 KO, 9 SUB) wygrał z Maciejem Jewtuszko (12-5, 7 KO, 5 SUB) przez TKO w drugiej rundzie.

Zwieńczeniem emocjonującego weekendu był pojedynek w Las Vegas pomiędzy Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO) i Tomem Schwarzem (24-1, 16 KO). “Olbrzym z Wilmslow” pokonał Niemca w drugiej rundzie przez techniczny nokaut.

O tym wszystkim porozmawiamy w poniedziałkowym magazynie. Ponadto zaprezentujemy felieton Janusza Pindery.

Transmisja “Puncher Extra Time” o godz. 20:00 w Polsacie Sport Fight

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *