Internet & Gry - Reklama

Redakcje sportowe Ringier Axel Springer Polska ze wspólnym newsroomem oraz jednym redaktorem naczelnym

Ringier Axel Springer Polska od 1 marca br. łączy redakcje sportowe. W nowej strukturze powstaje jedna redakcja tworząca treści dla wszystkich marek sportowych.

 

Na czele połączonej redakcji, składającej się z zespołów Przeglądu Sportowego i Onet Sport, stanie Jacek Stańczyk, do tej pory odpowiadający za internetowe serwisy sportowe w Ringier Axel Springer Polska. Od 1 marca br. obejmie stanowisko redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego, a jego zastępcą zostanie Paweł Wołosik, dotychczasowy redaktor naczelny Przeglądu Sportowego.

– Wrzucamy wyższy bieg, wchodzimy w następny etap integracji i budowy silnego sportu w Ringier Axel Springer Polska. Cel mamy jasny: dostarczać kibicom jak najwięcej ciekawych i angażujących treści. To niezwykle fascynujące i jednocześnie odpowiedzialne zadanie, ale dzięki połączonym siłom będziemy do niego jeszcze lepiej przygotowanimówi Jacek Stańczyk.

Szefem podlegającego Stańczykowi i Wołosikowi newsroomu sportowego Ringier Axel Springer Polska zostanie Maciej Szmigielski, który do tej pory pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego. Tę samą funkcję pełnił również Kamil Wolnicki, który 1 marca obejmie nowo utworzone stanowisko szefa projektów sportowych wideo, audio i paid.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *