BadaniaMediaTVP

Rekordowe udziały „Wielkiego Testu”

„Wielki Test o Mundialu” cieszył się w środę (13 czerwca) dużym zainteresowaniem widzów TVP1. Program uzyskał najwyższe udziały (10,3%) od 2017 roku, gromadząc ponad 1,4 mln osób.

 

Piłkarskich emocji dzień przed Mundialem nie zabrakło w wielkim finale „Wielkiego Testu”. Tomasz Kłos i Adam Matysek dwa do jednego pokonali Bogdana Kalusa i Tadeusza Chudeckiego. Wygraną przekazali na cel charytatywny – Fundację Kamili Skolimowskiej. „Wielki Test o Mundialu” w Jedynce poprowadzili Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski. Gośćmi w studiu byli m.in.: Marcin Mroczek, Agnieszka Wagner, Bogdan Kalus, Staszek Karpiel-Bułecka, Tadeusz Chudecki, Jarosław Jakimowicz, Norbi, Jakub Wieczorek, Anna Matysiak, Joanna Moro, Dariusz Kordek, Marek Molak, Sebastian Cybulski, Marcin Janos Krawczyk, Przemek Cypryański, Magda Steczkowska, Krzysztof Antkowiak i Adam Kszczot.

A już dziś pierwsze mundialowe emocje. W TVP Sport o godz. 15:00, a w TVP1 i TVP4K – od godz.16:00 transmisja ceremonii otwarcia mistrzostw świata w piłce nożnej Rosja 2018. Tuż po niej pierwszy mecz: Rosja – Arabia Saudyjska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *