Ringier Axel Springer Polska partnerem głównym Festiwalu Sektor 3.0 Driving Change

16 września odbędzie się Festiwal Sektor 3.0, którego głównym partnerem jest Ringier Axel Springer Polska, a patronem medialnym został Onet.

 

Oprócz strategicznego partnerstwa, specjaliści i eksperci Ringier Axel Springer Polska będą także gośćmi wydarzenia.

Redaktor naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk poprowadzi rozmowę z Siyabulelą Mandelą, wnukiem legendarnego Nelsona Mandeli, który jest doktorantem University of South Africa, a także przedstawicielem Journalism for Human Rights.

Madiba jak sam, mówi o sobie, jest osobą, która pasjonuje się rozwiązywaniem konfliktów, rozwojem i prawami człowieka w Afryce, kontynencie mierzącym się z problemem ubóstwa i nieustannych konfliktów. Rozmowa będzie dostępna online na Stronie Głównej Onetu.

Aleksandra Karasińska szefowa Forbes Women i Piotr Łęgowski Head of Digital Media Campus będą uczestnikami panelu: Jak świadomie korzystać z informacji. Myślenie krytyczne na co dzień. W rozmowie weźmie również udział dziennikarz TVN24 Konrad Piasecki.

W sekcji VOD Sektor 3.0 z ramienia Ringier Axel Springer Polska wystąpią także, Radosław Kita Head of Data Science, który przygotował materiał nt. Analityki w sieci, Łukasz Kołodziejczyk, Product Manager zdradzi uczestnikom wydarzenia Tajniki SEO, natomiast Mateusz Bałuka Redaktor Prowadzący Serwisów Informacyjnych w Onecie opowie o weryfikacji treści i dostępnych dla każdego narzędziach.

Więcej informacji i bezpłatna rejestracja: https://sektor3-0.pl/festiwal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *