Rozwijaj swoje pasje z kanałem TVR

Zgodnie z wiodącym hasłem kanału „Twoja rozrywka”, TVR oferuje swoim widzom rozmaite programy rozrywkowe o różnorodnej tematyce, które pozwalają rozwijać pasje! Na kanale widzowie zobaczyć mogą programy związane z gotowaniem, dbaniem o ogród, wędkowaniem czy podróżami.

 

Rybalizacja to jeden z programów, które pozwolą zgłębić tajniki łowienia ryb – co ciekawe to program nie tylko dla mężczyzn. Bohaterkami Rybalizacji są bowiem kobiety, które fascynują się tym popularnym zajęciem i w każdym odcinku rzucają mężczyznom wędkarskie wyzwania. Oprócz Rybalizacji w TVR zobaczyć można inne programy poświęcone tej tematyce takie jak Hardkorowe wędkowanie, Wędkarska Pasja czy Wędrówki z wędką.

 

 

TVR oferuje też wachlarz programów o tematyce kulinarnej. Do najpopularniejszych należą Smaki Afryki oraz Dzika Kuchnia. Smaki Afryki to seria, która pozwala na odkrywanie nowych smaków inspirowanych kulturą tamtejszych terenów, na tle zapierających dech w piersi krajobrazów. Dzika Kuchnia z kolei to pozycja poświęcona kuchni polskiej. Trzech kucharzy, każdy o innym podejściu do gotowania i innej osobowości mierzą się ze sobą w przygotowywaniu najwspanialszego mięsa na świecie – dziczyzny. Wyśmienite potrawy i garść inspiracji to zaledwie skrawek tego co zobaczyć można w programie.

Dla fanów historii idealną pozycją są Niesławne Kobiety Biblii. W patriarchalnym społeczeństwie uwodziły, były podstępne, a nawet poświęcały życie. Niesławne Kobiety Biblii wciąż inspirują poetów, teologów i współczesnych artystów. Program pełen jest ciekawostek historycznych, niekoniecznie omawianych na lekcjach historii. To prawdziwa gratka dla miłośników dawnych czasów, ciekawych panujących wtedy obyczajów.

Dla fascynatów podróżowania, stacja emituje Luksusowe podróże o najbardziej kosztownych wyprawach, ukazując przy tym najciekawsze zakątki naszej planety. Widzowie będą mogli zobaczyć podróże na najwyższym światowym poziomie, w najlepszych standardach bez wychodzenia z domu.

Ponadto, każdego ranka TVR emituje specjalne pasmo dla najmłodszych widzów. W paśmie tym znajdują się kultowe kreskówki takie jak Trsokliwe Misie, Dennis Rozrabiaka czy Bob Budowniczy. Są to bezpieczne serialne animowane, które uczą dzieci cennych wartości takich jak uczciwość, szacunek czy przyjaźń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *