Internet & Gry - ReklamaWAŻNE

Showmax na Xbox One

Nowi i obecni użytkownicy mogą cieszyć się kolejnym sposobem oglądania Showmax – od dziś dostępna jest aplikacja Showmax dla konsoli Xbox One. Nowi użytkownicy Showmax mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego przez 14 dni.
Aplikacja dla konsoli Xbox One dostępna jest bezpłatnie w Sklepie Xbox po zalogowaniu się na koncie Xbox Live. Po ściągnięciu aplikacji obecni użytkownicy Showmax mogą się zalogować. Nowi użytkownicy z kolei muszą najpierw odwiedzić stronę www.showmax.com i zarejestrować się w serwisie, a następnie zalogować się przez Xbox One. Nowi użytkownicy otrzymują 14-dniowy darmowy okres próbny i mogą zrezygnować z usługi w każdej chwili.
Korzystanie z Showmax w aplikacji Xbox One krok po kroku:

  1. Jeśli nie jesteś użytkownikiem Showmax, wejdź na www.showmax.com. Zarejestruj się wpisując email i hasło oraz wybierz metodę płatności. W ten sposób rozpoczniesz swój 14-dniowy darmowy okres próbny. Możesz zrezygnować w każdej chwili, a po zakończeniu darmowego okresu subskrypcja kosztuje 19,90zł.
  2. Przejdź do Sklepu na konsoli Xbox One
  3. Znajdź aplikację Showmax i zainstaluj ją
  4. Zaloguj się używając adresu email i hasła z rejestracji na stronie www.showmax.com.
  5. Aby przypiąć aplikację Showmax na stronie głównej, podświetl kafelek aplikacji, wciśnij przycisk Menu na kontrolerze, a następnie wybierz polecenie “Przypnij do ekranu Start”.

Z Showmax można także korzystać również za pomocą Smart TV, tabletów, smartfonów i przeglądarki.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *