Sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra” z Tildą Swinton na okładce i naturalnym mydełkiem w prezencie

Przemijanie i kryzys wieku średniego – w rozmowach z Ingą Iwasiów i Pawłem Pablopavo Sołtysem, Brad Pitt w dwunastu odsłonach, korzyści z podboju Księżyca, a także historia Tildy Swinton – o tych i innych tematach będzie można przeczytać w najnowszym wydaniu miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”. Sierpniowy numer magazynu ukaże się na rynku już jutro, w czwartek, 18 lipca br., także w wersji z naturalnym mydełkiem do ciała.

 

 

Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest Tilda Swinton – 58-letnia aktywistka walcząca o równouprawnienie osób LGBT, ikona kina artystycznego, rewolucyjnej mody oraz wysokobudżetowych produkcji Hollywood. Maja Staniszewska w tekście o Tildzie Swinton opisuje jej skomplikowaną i pasjonująca drogę ku światłom brytyjskich i amerykańskich reflektorów.

Tematem numeru sierpniowych „Wysokich Obcasów Extra” jest kryzys wieku średniego. Kocham tamtego siebie, ale wiem, jak mało wiedziałem, rozumiałem, jak irracjonalny bywałem, nieprzejednany w wielu kwestiach, jak nie chciałem widzieć odmiennego punktu widzenia. Dzisiaj jestem innym człowiekiem. I wiesz, ja lubię mieć 40 lat, lubię to swoje doświadczenie, że tyle przeżyłem, że już mam załatwione pewne sprawy – tak w rozmowie z Violettą Szostak mówi muzyk i pisarz Paweł Pablopavo Sołtys na temat przemijania żywota ludzkiego w jego piosenkach oraz o tym czy żałuje, że nie jest swoim 20-letnim wcieleniem.

Dodatkowo w wydaniu ukaże się rozmowa z pisarką Ingą Iwasiów – o konsekwencjach i zmianach następujących po pięćdziesiątych urodzinach widocznych również w książkach autorki, a także z Dorotą Kubicką, nauczycielką etyki i bibliotekarką – o kontraście pomiędzy kobietami i mężczyznami. kiedy wkraczają w fazę „przeżycia”.

Oprócz tego w nowym wydaniu magazynu będzie można przeczytać o: grze wstępnej – czy jest seksem czy nie wyjaśnia seksuolog dr Robert Kowalczyk, korzyściach dla ludzkości dzięki zdobyciu Srebrnego Globu, a także dwunastu odsłonach Brada Pitta – o karierze hollywoodzkiego gwiazdora i jego najnowszym filmie z Quentinem Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

Sierpniowy numer „Wysokich Obcasów Extra” można będzie kupić z dodatkiem – naturalnym mydełkiem do ciała 4Szpaki stworzonym na bazie oleju lnianego, masła shea, oleju kokosowego i oliwy z oliwek.

Wydanie pojawi się w punktach sprzedaży prasy 18 lipca br. w cenie 7,99 zł, a w wersji z naturalnym mydełkiem – 7,98 zł.

Numer będzie promowany w internecie (Wysokieobcasy.plWyborcza.pl, Facebook, Instagram) oraz w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Polityka”, „Newsweek”). Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *