Internet & Gry - Reklama

Sławomir Gąsiorowski pokieruje serwisami ogłoszeniowymi Agory

Trader.com (Polska), wydawca popularnych serwisów ogłoszeniowych o nieruchomościach i motoryzacji – Domiporta.pl i Autotrader.pl, ma nowego prezesa. Został nim Sławomir Gąsiorowski, współtwórca Home Brokera, największego pośrednika na rynku nieruchomości mieszkaniowych.
 

 
Sławomir Gąsiorowski objął dziś stanowisko prezesa zarządu należącej do Grupy Agora spółki Trader.com (Polska). Spółka jest wydawcą jednego z największych serwisów ogłoszeniowych o nowych i używanych nieruchomościach – Domiporta.pl. Należy do niej również serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi – Autotrader.pl. Sławomir Gąsiorowski zastąpił na stanowisku prezesa Magdalenę Wasilewską-Michalską, która zrezygnowała z kierowania spółką ze względu na inne plany zawodowe.
– Sławomir Gąsiorowski to menedżer o unikalnych kompetencjach. Uczestniczył aktywnie w transformacji cyfrowej polskiego sektora bankowego uchodzącego za jeden z najbardziej innowacyjnych na świecie oraz współtworzył firmę będącą liderem na rynku pośrednictwa nieruchomościowego. Nie mam wątpliwości, że pod jego kierownictwem Trader nie tylko poprawi wyniki finansowe, ale również wyznaczy nowe kierunki rozwoju serwisów ogłoszeniowych w Polscemówi Katarzyna Kolanowska, odpowiedzialna za nadzór nad spółkami zależnymi w pionie Internet Grupy Agora.
Nowy szef Trader.com (Polska) jest doświadczonym menedżerem, który z powodzeniem rozwijał innowacyjne projekty z obszaru nieruchomości, pośrednictwa finansowego, bankowości czy motoryzacji. Współtworzył m.in. spółkę Home Broker, będącą największym pośrednikiem na rynku kupna-sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych. Nadzorując w Home Broker obszar marketingu, Sławomir Gąsiorowski przyczynił się do pięciokrotnego wzrostu w ciągu trzech lat liczby zawartych przez pośrednika transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości. W tym samym czasie liczba klientów korzystających z usług Home Brokera zwiększyła się o ponad 500%.
Sławomir Gąsiorowski jest pasjonatem nowych technologii i ich szerokiego zastosowania w biznesie. – Dostrzegam co najmniej kilka nowych pomysłów na rozwój serwisów ogłoszeniowych Grupy Agora i potencjał  ich wzrostu. Wierzę, że zastosowanie nowoczesnych narzędzi z zakresu e-commerce może istotnie zwiększyć efektywność tego biznesu. Moim celem na najbliższe trzy lata jest przekształcenie serwisów Domiporta.pl i Autotrader.pl w zaawansowane technologicznie platformy, dostarczające spółce nowych źródeł przychodów – zapowiada.
Przez ostatnie cztery lata był dyrektorem marketingu w Grupie Idea Bank, zaliczanej do grona pięciu najbardziej innowacyjnych instytucji bankowych na świecie. Współtworzył i zarządzał wieloma unikalnymi projektami takimi, jak sieć Mobilnych Wpłatomatów czy pierwsza placówka bankowa na torach Idea Hub Express. Projekty te zyskały światowy rozgłos i zostały nagrodzone w wielu międzynarodowych konkursach takich jak, Efma Innovation Awards czy BAI-Finacle Global Banking Innovation Awards. W ciągu zaledwie 6 lat, Idea Bank zdobył aż 15-proc. udział w rynku finansowania działalności małych firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *