Śluby marzeń – nowy program Izabeli Janachowskiej w telewizji TLC

Jest taki jeden dzień w życiu, który większość z nas chce zapamiętać na zawsze. Marzymy o tym, żeby był wyjątkowy i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Tylko jak to zrobić? Odpowiedź na to pytanie zna ekspertka ślubna telewizji TLC Izabela Janachowska.

 

Wiele osób wyobraża sobie swój ślub na długo przed ceremonią, a nawet zaręczynami. Wiedzą jak ma wyglądać ich wymarzony strój, sala weselna, a nawet menu. Niestety bardzo często zdarza się, że wcześniejsze wyobrażenia nie wytrzymują zderzenia z rzeczywistością. Wiele par nie spodziewa się, ile szczegółów trzeba zaplanować na kilka tygodni przed ślubem. Wystrój sali, zaproszenia, bukiet, pierwszy taniec, upominki dla gości, winietki, fryzura panny młodej, menu, samochód to tylko niektóre z punktów w kalendarzu ślubnym przyszłego małżeństwa. A jeszcze budżet…. Wydatki rosną z minuty na minutę, ale przecież tak ciężko zrezygnować z tych wszystkich wymarzonych detali. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować?

 

 

Wystarczy wezwać Izabelę Janachowską, która na organizacji ślubów zna się jak mało kto. Dzięki niej państwo młodzi będą w stanie zapanować nad chaosem przygotowań, a dzień ślubu będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzyli. Ekspertka ślubna telewizji TLC zna mnóstwo przydatnych patentów, które sprawią, że uroczystość będzie nie tylko wyjątkowa, ale i mniej kosztowna. Podpowie, które rzeczy można zrobić samemu i zaoszczędzić. Na pewno nie na piorunującym efekcie! Nie ma wątpliwości, że nowy program TLC – „Śluby marzeń” to prawdziwa skarbnica inspiracji.

Wyobraźnia Izy Janachowskiej nie zna granic, dzięki czemu prowadząca może sprostać nawet najbardziej oryginalnym oczekiwaniom pary młodej. Przecież nie każdy marzy o romantycznym pałacyku, sukni księżniczce i białym torcie z gołąbkami. Jakie wyzwania czekają Izę w jej nowym programie? Czy za każdym razem będzie w stanie spełnić marzenia pani młodej i pana młodego?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *