Sobota i niedziela należała do TVP

Sobota i niedziela należała do TVP. 28 grudnia wielki finał „The Voice Senior” w Dwójce obejrzało wg MOR 4,3 mln widzów. W Jedynce 29 grudnia hitem oglądalności była transmisja Turnieju Czterech Skoczni z Obestrdorfu. W TVP1 i TVP Sport w momencie najwyższej oglądalności skoki zobaczyło 6,3 mln osób*.

 

 

 

 

W sobotę, spośród wszystkich stacji telewizyjnych, najwyższe udziały 9,5% uzyskała TVP2. Z kolei w niedzielę liderem dnia z udziałami na poziomie 10,9 % była TVP1.

W piątkowy wieczór w Jedynce premierowy odcinek nowego sezonu serialu „Blondynka” zainteresował 1,9 mln osób (12,8% udz.). Tego samego dnia w Dwójce znakomitą oglądalność zgromadził kabaret „Gwiazdka na Plebanii, czyli marzenia Marcina Dańca”. Program obejrzało średnio 1,4 mln osób (9,3% udz.).

Zwycięstwo Elżbiety, Jolanty i Krystyny Szydłowskich w pierwszej polskiej edycji muzycznego show dla seniorów zainteresowało rekordową liczbę widzów. W sobotni wieczór w Dwójce finałowy odcinek „The Voice Senior” obejrzało średnio 3,4 mln osób (22% udz.). Program był liderem pasma.

Zawody Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie zainteresowały w niedzielne popołudnie prawie 5 mln widzów. W Jedynce skoki z udziałem Polaków obejrzało ponad 4 mln osób (26,4 % udz.), a w TVP Sport 960 tys. osób (6,27% udz.). „Wiadomości” tego dnia zobaczyło w TVP1 i TVP Info średnio 3,9 mln widzów, a kolejny odcinek serialu TVP1 „Młody Piłsudski” – 1,8 mln osób (11,2% udz.).

*MOR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *