Sparingi Lecha Poznań w TVP Sport

Ci, którzy tęsknią za drużynami polskiej ekstraklasy piłkarskiej, w najbliższym czasie będą mieli powody do zadowolenia. W sobotę i wtorek w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej będzie można obejrzeć mecze sparingowe z udziałem Lecha Poznań.

 

 

Poznaniacy przygotowują się już do nowego sezonu ligowego. W lipcu zagrają dwa mecze sparingowe, oba z zagranicznymi rywalami. W sobotę o godzinie 17 na stadionie przy Bułgarskiej zmierzą się z FC Midtjylland. Zespół z Herning zdobył trzeci tytuł wicemistrza Danii i wywalczył krajowy puchar. Dla dwukrotnych mistrzów lokalnej ligi sparing z Lechem będzie okazją do zbudowania formy przed eliminacjami Ligi Europy.

Transmisja w sobotę, 6 lipca od 16:55 w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

W drugim towarzyskim meczu Lech zagra z zespołem Vitesse Arnhem, czyli teoretycznie nieco łatwiejszym rywalem. Drużyna Leonida Słuckiego ostatni sezon ligi holenderskiej zakończyła na piątej pozycji. Dwa lata temu osiągnęła historyczny sukces, po raz pierwszy kwalifikując się do fazy grupowej Ligi Europy. Sparing odbędzie się na stadionie w Opalenicy.

Transmisja we wtorek, 9 lipca od 16:55 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *