Spotkanie fanów z aktorami serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”

W sobotę 30 czerwca w Ustce odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie fanów z aktorami serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”.

 

Co o nowym sezonie, losach granych postaci i o sobie samych opowiedzieli Dominika Skoczylas, Michał Chorosiński, Jerzy Górski, Mateusz Murański i Arkadiusz Tańcula, czyli serialowi: Andżelika, Mariusz, Lolek, Adek i Ryży?

 

 

W sobotnie południe 30 czerwca Sferique Beach Bar w Ustce wypełnił się po brzegi fanami serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Na pytania publiczności odpowiadali aktorzy, uchylając rąbka tajemnicy na temat fabuły 3. sezonu, którego premiera w TV Puls już tej jesieni. Były też pamiątkowe zdjęcia, czas na rozmowy kuluarowe i autografy. A jak samo spotkanie oceniają aktorzy?

To wspaniałe uczucie poznać naszych widzów osobiście. To niesamowicie fajni ludzie, bardzo sympatyczni. Spotkanie z nimi jeszcze bardziej zmotywowało mnie do pracy na planie, ponieważ teraz nie gram przecież dla anonimowych widzów, tylko dla ludzi, których poznałam i bardzo polubiłam. Atmosfera na spotkaniu panowała wspaniała, przyznam, że nie spodziewałam się takich tłumów, gdyż pogoda tego dnia w Ustce była słoneczna. Pytania od fanów były przeróżne, niektóre naprawdę zaskakujące. Wzruszyła mnie też dziewczynka, od której dostałam piękną różę, to był bardzo miły gest powiedziała Dominika Skoczylas grająca w „Lombardzie” Andżelikę.

Fani chcieli wiedzieć, czy Adek będzie ojcem, czy jednak nie, jak potoczy się jego relacja z Aliną i Patrycją. Nie mogłem za dużo zdradzać, ale jedno jest pewne – w trzecim sezonie będzie się działo! Usłyszeliśmy wiele miłych słów, wszyscy byli dla nas bardzo życzliwi, co tylko dodaje energii do dalszej pracydodał Mateusz Murański grający Adka.

Pozytywnym zaskoczeniem było to, że na spotkaniu stawiły się rodziny z dziećmi. I to dzieci zadawały najciekawsze pytania – interesowała je praca na planie i dalsze losy naszych bohaterów, ale również to, ile mamy lat, czy kłócimy się podczas zdjęć i jakimi samochodami jeździmy dodał Michał Chorosiński grający Mariusza.

Wszyscy widzowie kibicują granemu przeze mnie Lolkowi, aby w końcu zszedł się z Martą (gra ją Agata Szafrańska – przyp.). Ja też mam nadzieję, że tak się stanie, choć wszystko w rękach scenarzystów. Fani na spotkaniu dopytywali o różne rzeczy, np. o to jak długo aktorzy się znają. I tu zaskoczyliśmy wszystkich, bo ja i Dominika znamy się już prawie 7 lat, kończyliśmy jedną szkołę, więc wspólna praca na planie „Lombardu” to dla nas duża radość – zdradził Jerzy Górski.

W „Lombardzie” gram czarny charakter – gangstera „Ryżego”. Fani chcieli wiedzieć, czy serial odzwierciedla nasze codzienne życie – otóż nie, bo np. zaprzyjaźniłem się z Mateuszem, czyli Adkiem. A w serialu gramy zaciekłych wrogów.powiedział Arkadiusz Tańcula.

Spotkanie z gwiazdami serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” odbyło się w ramach „Columbus Festiwal Wiatru” w Ustce.

„Lombard. Życie pod zastaw” to hitowa produkcja TV Puls, która po pierwszym sezonie emisji zdobyła Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Serial notuje stały wzrost oglądalności - premierowe odcinki sezonu drugiego osiągnęły bardzo dobre wyniki na średnim poziomie15% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T) oraz ponad 7% SHR w grupie komercyjnej 16-49[1].

Obecnie trwają prace nad trzecim sezonem, którego premiera w TV Puls zaplanowana jest na jesień 2018. 

W nowych odcinkach, które TV Puls pokaże już tej jesieni, widzowie zobaczą dalsze losy głównych bohaterów: nieoczekiwany zwrot w życiu Mariusza (Michał Chorosiński), perypetie Adka (Mateusz Murański), który zmierzy się z nowym wyzwaniem, a także miłosne rozterki Marty i Lolka (Agata Szafrańska i Jerzy Górski). Nie zabraknie Andżeli (Dominika Skoczylas), która będzie starała ułożyć sobie życie po rozstaniu z Cezarym, w lombardzie nadal częstym gościem będzie Ziutek (Henryk Gołębiewski). Nad wszystkimi będzie czuwał niezastąpiony Kazimierz, grany przez Zbigniewa Buczkowskiego. Pojawią się również nowe postaci.

Obecnie w TV Puls można oglądać emisje powtórkowe sezonu 2.

Serialowe rekwizyty

Jednym z niestandardowych działań promujących „Lombard…” jest serwis internetowy, w którym można kupić prawdziwe serialowe rekwizyty, zastawiane przez bohaterów produkcji. Widzowie znajdą tu też brandowane gadżety.

Szczegóły pod linkiem: http://tvpuls.pl/sklep-serialu-lombard

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.