Spotkanie fanów z aktorami serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”

W sobotę 30 czerwca w Ustce odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie fanów z aktorami serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”.

 

Co o nowym sezonie, losach granych postaci i o sobie samych opowiedzieli Dominika Skoczylas, Michał Chorosiński, Jerzy Górski, Mateusz Murański i Arkadiusz Tańcula, czyli serialowi: Andżelika, Mariusz, Lolek, Adek i Ryży?

 

 

W sobotnie południe 30 czerwca Sferique Beach Bar w Ustce wypełnił się po brzegi fanami serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Na pytania publiczności odpowiadali aktorzy, uchylając rąbka tajemnicy na temat fabuły 3. sezonu, którego premiera w TV Puls już tej jesieni. Były też pamiątkowe zdjęcia, czas na rozmowy kuluarowe i autografy. A jak samo spotkanie oceniają aktorzy?

– To wspaniałe uczucie poznać naszych widzów osobiście. To niesamowicie fajni ludzie, bardzo sympatyczni. Spotkanie z nimi jeszcze bardziej zmotywowało mnie do pracy na planie, ponieważ teraz nie gram przecież dla anonimowych widzów, tylko dla ludzi, których poznałam i bardzo polubiłam. Atmosfera na spotkaniu panowała wspaniała, przyznam, że nie spodziewałam się takich tłumów, gdyż pogoda tego dnia w Ustce była słoneczna. Pytania od fanów były przeróżne, niektóre naprawdę zaskakujące. Wzruszyła mnie też dziewczynka, od której dostałam piękną różę, to był bardzo miły gest powiedziała Dominika Skoczylas grająca w „Lombardzie” Andżelikę.

– Fani chcieli wiedzieć, czy Adek będzie ojcem, czy jednak nie, jak potoczy się jego relacja z Aliną i Patrycją. Nie mogłem za dużo zdradzać, ale jedno jest pewne – w trzecim sezonie będzie się działo! Usłyszeliśmy wiele miłych słów, wszyscy byli dla nas bardzo życzliwi, co tylko dodaje energii do dalszej pracydodał Mateusz Murański grający Adka.

– Pozytywnym zaskoczeniem było to, że na spotkaniu stawiły się rodziny z dziećmi. I to dzieci zadawały najciekawsze pytania – interesowała je praca na planie i dalsze losy naszych bohaterów, ale również to, ile mamy lat, czy kłócimy się podczas zdjęć i jakimi samochodami jeździmy dodał Michał Chorosiński grający Mariusza.

– Wszyscy widzowie kibicują granemu przeze mnie Lolkowi, aby w końcu zszedł się z Martą (gra ją Agata Szafrańska – przyp.). Ja też mam nadzieję, że tak się stanie, choć wszystko w rękach scenarzystów. Fani na spotkaniu dopytywali o różne rzeczy, np. o to jak długo aktorzy się znają. I tu zaskoczyliśmy wszystkich, bo ja i Dominika znamy się już prawie 7 lat, kończyliśmy jedną szkołę, więc wspólna praca na planie „Lombardu” to dla nas duża radość – zdradził Jerzy Górski.

– W „Lombardzie” gram czarny charakter – gangstera „Ryżego”. Fani chcieli wiedzieć, czy serial odzwierciedla nasze codzienne życie – otóż nie, bo np. zaprzyjaźniłem się z Mateuszem, czyli Adkiem. A w serialu gramy zaciekłych wrogów.powiedział Arkadiusz Tańcula.

Spotkanie z gwiazdami serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” odbyło się w ramach „Columbus Festiwal Wiatru” w Ustce.

„Lombard. Życie pod zastaw” to hitowa produkcja TV Puls, która po pierwszym sezonie emisji zdobyła Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Serial notuje stały wzrost oglądalności – premierowe odcinki sezonu drugiego osiągnęły bardzo dobre wyniki na średnim poziomie15% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T) oraz ponad 7% SHR w grupie komercyjnej 16-49[1].

Obecnie trwają prace nad trzecim sezonem, którego premiera w TV Puls zaplanowana jest na jesień 2018. 

W nowych odcinkach, które TV Puls pokaże już tej jesieni, widzowie zobaczą dalsze losy głównych bohaterów: nieoczekiwany zwrot w życiu Mariusza (Michał Chorosiński), perypetie Adka (Mateusz Murański), który zmierzy się z nowym wyzwaniem, a także miłosne rozterki Marty i Lolka (Agata Szafrańska i Jerzy Górski). Nie zabraknie Andżeli (Dominika Skoczylas), która będzie starała ułożyć sobie życie po rozstaniu z Cezarym, w lombardzie nadal częstym gościem będzie Ziutek (Henryk Gołębiewski). Nad wszystkimi będzie czuwał niezastąpiony Kazimierz, grany przez Zbigniewa Buczkowskiego. Pojawią się również nowe postaci.

Obecnie w TV Puls można oglądać emisje powtórkowe sezonu 2.

Serialowe rekwizyty

Jednym z niestandardowych działań promujących „Lombard…” jest serwis internetowy, w którym można kupić prawdziwe serialowe rekwizyty, zastawiane przez bohaterów produkcji. Widzowie znajdą tu też brandowane gadżety.

Szczegóły pod linkiem: http://tvpuls.pl/sklep-serialu-lombard

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *