Technologia - Promocje

Star Wars™: Jedi Challenges z nową zawartością inspirowaną premierową częścią filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Disney, Lucasfilm i Lenovo™ zapowiedziały dziś dodatek do zestawu Star Wars™: Jedi Challenges z nową planetą oraz postaciami z najnowszej części filmu Star Wars: The Last Jedi™. Jest to pierwszy dodatek od czasu listopadowej premiery tego produktu i będzie on dostępny bezpłatnie jako aktualizacja do pobrania w aplikacji mobilnej Star Wars: Jedi Challenges.

 

 
Dodatek obejmuje:
Nowy pojedynek na miecze świetlne – gracze mogą walczyć z dwoma przedstawicielami Elitarnej Gwardii Pretorianów z części Ostatni Jedi. Po raz pierwszy będą mieli okazję walczyć z dwiema postaciami naraz.
Nowa planeta w trybie Walki strategicznej – w aktualizacji dodano trzy emocjonujące poziomy Walki strategicznej na Crait, nowej planecie debiutującej w tym odcinku. Gracze mogą walczyć z nowymi przeciwnikami i pojazdami, w tym ze straszliwym transporterem AT-M6 należącym do Najwyższego Porządku.
Nowa zawartość w trybie szturmu — dodatek zawiera nowych przeciwników, w tym szturmowca oprawcę i szturmowca prewencji, a także zupełnie nowe poziomy.
Wprowadzenie Porgów — gracze w rzeczywistości rozszerzonej będą otrzymywać w nagrodę ulubione przez fanów serii Porgi.
Dostępność
Dodatek The Last Jedi będzie dostępny w aplikacji mobilnej Star Wars: Jedi Challenges w styczniu 2018 r.
Star Wars™: Jedi Challenges dostępny jest w cenie 1299 zł, w następujących sklepach: EURO RTV AGD, Media Markt, Play, Saturn oraz X-KOM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *