MediaPolsatZapowiedzi TV

Styczeń na kanale Polsat Viasat Explore

W nadchodzącym miesiącu Polsat Viasat Explore  szczególnej uwadze poleca program „Australijscy poławiacze homarów”. Najnowsza seria ukazuje ogromne zmiany, jakie zaszły w świecie poławiaczy homarów. Na całym świecie szaleje pandemia koronawirusa, a kapitanowie kutrów starają się utrzymać swoje firmy na powierzchni.

 

W styczniu Polsat Viasat Explore  zaprasza także do oglądania cyklu „Australijskie wieczory”, w którym poznajemy ciężko pracujących mieszkańców Antypodów wypełniających swoje obowiązki: na groźnym, otwartym oceanie, gdzie łowią najcenniejsze morskie przysmaki lub na odludziach w głębi kontynentu, gdzie szukają złota i chronią krajobrazy oraz środowisko przed dzikim bydłem.

W tym miesiącu Polsat Viasat Explore poleca również serię „Największe budowle” opowiadającą o niezwykłych, innowacyjnych projektach, ich konstruktorach, budowie oraz działaniu.

Australijscy poławiacze homarów

Premiera: wtorek 5 stycznia, godz. 22:00

Sezon: 3
Liczba odcinków: 11 x 60 min
Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ wędkarstwo
Tytuł oryginalny: Aussie Lobster Hunters
Rok: 2020

Trzecia seria programu pokazuje ogromne zmiany, jakie zaszły w świecie poławiaczy homarów. Na całym świecie szaleje pandemia koronawirusa, a kapitanowie kutrów starają się utrzymać swoje firmy na powierzchni. Brendan Taylor – znany jako Squizzy – już na początku sezonu zdał sobie sprawę, że stracił 150 tys. dolarów dochodu.

Jay i siostrzeńcy także mają problemy finansowe. Cracker – łowiący z łódki – ma dostarczyć tonę homarów hurtowemu nabywcy, ale każdy skorupiak ma ważyć co najmniej 1,5 kg. Zobaczymy także trzy odcinki specjalne ukazujące życie bohaterów programu zza kulis.

Cykl: Australijskie wieczory

Codziennie od poniedziałku do piątku, od poniedziałku 4 stycznia, godz. 16:30

Australia: słońce, upał i fantastyczne widoki… Poznajmy mieszkańców Antypodów, którzy ciężko pracują, wypełniając swoje obowiązki: na groźnym, otwartym oceanie, gdzie łowią najcenniejsze morskie przysmaki lub na odludziach w głębi kontynentu, gdzie szukają złota i chronią krajobrazy oraz środowisko przed dzikim bydłem.

Zobaczmy, jak pracują ludzie wykonujący najniebezpieczniejsze zawody na Ziemi.

Największe budowle

Premiera nowych odcinków: środa 6 stycznia, godz. 22:00

Sezon: 2
Liczba odcinków: 7 x 60 min
Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ architektura
Tytuł oryginalny: Building Giants
Rok: 2018

Jak można zbudować rekordowo duży system metra, nie doprowadzając jednocześnie do zawalenia się budynków na powierzchni? Jak inżynierom udało się skonstruować most o długości niemal 50 km, który jest w stanie znieść uderzenia najpotężniejszych tajfunów?

Jak powstał inteligentny statek, który przybija do brzegu i ładuje akumulatory bez udziału człowieka? Ten program opowiada o niezwykłych, innowacyjnych projektach, ich konstruktorach, budowie oraz działaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *