„Świat w ogniu: Początki”. Premierowe odcinki i pasmo powtórkowe na kanale Epic Drama

W poniedziałek 9 grudnia o godz. 21:30 stacja Epic Drama przedstawi kolejny premierowy odcinek gwiazdorsko obsadzonej wojennej sagi. Dodatkowo na życzenie widzów w najbliższym tygodniu nadawca przypomni wyemitowane do tej pory odcinki pierwszego sezonu.

 

 

 

„Świat w ogniu: Początki” to poruszająca opowieść o II wojnie światowej widzianej oczami uwikłanych w nią zwykłych ludzi, mieszkańców Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych. Fabuła stopniowo wprowadza nas w koszmar wojny, począwszy od najazdu Niemiec na Polskę we wrześniu 1939 r., a skończywszy na okresie bitwy o Anglię. Poznamy przeplatające się ze sobą losy kilku osób z Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych, które próbują radzić sobie w nowej, wojennej rzeczywistości. Serial ukazuje pierwszy rok wojny z zupełnie nowej perspektywy, skupiając się na indywidualnych, ludzkich historiach rozgrywających się w tych przełomowych momentach XX wieku.

 

Świat w ogniu

Kiedy świat, który znaliście całe swoje życie znika na Twoich oczach, to co po nim pozostaje to już tylko wspomnienia… Szósty odcinek rozpocznie się dziś wieczorem o 21:30 tylko na Epic Drama PL#ŚwiatWOgniu

Opublikowany przez Epic Drama PL Wtorek, 3 grudnia 2019

 

W serii zobaczymy laureatkę Oscara, Helen Hunt, Seana Beana („Gra o Tron”), a także Lesley Manville (znaną z serialu „Rozpustnice”). Gwiazdorską obsadę uzupełniają wschodzące talenty — Jonah Hauer-King („Małe kobietki”), Zofia Wichłacz („Miasto 44”) i Julia Brown („Upadek królestwa”). Scenarzystą serialu jest Peter Bowker („Słowo na A”, „Eric & Ernie”, „Okupacja” i „Blackpool”).

„Świat w ogniu: Początki” na kanale Epic Drama

Plan emisji:

Poniedziałek 9 grudnia, godz 21:30: odcinek 6 (premiera)

Wtorek 10 grudnia, godz 21:30: odcinek 1

Środa 11 grudnia, godz 21:30: odcinek 2

Czwartek 12. grudnia, godz 21:30: odcinek 3

Piątek 13 grudnia, godz 21:30: odcinek 4

Sobota 14 grudnia, godz 21:30: odcinek 5

Niedziela 15 grudnia, godz 21:30: odcinek 6

Poniedziałek 16 grudnia, godz 21:30: odcinek 7 (premiera)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *