Świąteczne propozycje Radia Pogoda

Redakcja Radia Pogoda już od połowy grudnia br. dba o świąteczny nastrój swoich słuchaczy, zapraszając ich do udziału w zabawie „Radio Pogoda prezentuje”. Na Boże Narodzenie stacja przygotowała specjalną ramówkę – w jej programach pojawią się znani i lubiani goście, m.in. Katarzyna Pakosińska, Ilona Łepkowska i Ewa Kasprzyk.

 

Do 21 grudnia br. słuchacze mogą wziąć udział w konkursie „Radio Pogoda prezentuje”. Ci, którzy najbardziej przekonująco opiszą, dlaczego w tym roku powinni dostać prezent od stacji, otrzymają kosze słodyczy i gadżetów Radia Pogoda. Prezenty wręczają Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer oraz Robert Janowski – osobiście i telefonicznie. Relacje filmowe z przedświątecznych wizyt prezenterów stacji u słuchaczy są dostępne na  profilu Radia Pogoda na Facebooku. Do zabawy można się zgłaszać przez stronę www.radiopogoda.pl.

Nadchodzące święta w Radiu Pogoda będą pełne gości. 25 grudnia br. o godz.10:00 Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski zaproszą do świątecznego stołu aktorkę i gwiazdę kabaretu – Katarzynę Pakosińską. Będzie miejsce na ciepłe rozmowy, świąteczną radość, opowieści o Gruzji – i oczywiście na prezenty. Kolejnym gościem tego dnia (po godz.14:00) będzie Krzysztof Hanke – satyryk, aktor i kabareciarz, który w rozmowie z Joanną Kruk opowie o świątecznych tradycjach na Śląsku i o świętach z przymrużeniem oka.

26 grudnia – w drugi dzień Bożego Narodzenia Radio Pogoda przedstawi Świąteczne Rekordy – m.in. gdzie stoi największa choinka, jaka świąteczna piosenka jest najczęściej odtwarzana i która z kolęd jest najstarsza. W swoim programie nadawanym od godz 14:00 Zygmunt Chajzer zaprosi do rozmowy Ilonę Łepkowską i Ewę Kasprzyk. Reżyserka i aktorka opowiedzą o tym, jak wygląda świąteczne atmosfera na planie, czy istnieje coś takiego jak „filmowa rodzina”, a także jakie filmy najchętniej oglądają w czasie świąt. Będzie też okazja zapytać o ich najnowszy film, czyli „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”, na który słuchacze Radia Pogoda czekają z niecierpliwością.

Specjalne audycje Radia Pogoda są promowane na antenie stacji i na www.radiopogoda.pl

Jedna myśl na temat “Świąteczne propozycje Radia Pogoda

  • 14 grudnia 2018 o 21:21
    Permalink

    Posłucham specjalnie dla Miszmaszu czyli Kogel Mogel 3. Czekam na premierę, uwielbiam pozostałe dwie części, myślę że ta będzie ekstra!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *