Sieci kabloweTelekomunikacja - Telefony - Promocje

T‑Mobile Polska podpisała umowę o świadczenie usług hurtowych z INEA

T‑Mobile Polska oraz INEA podpisały umowę dotyczącą dostępu do sieci światłowodowej. Współpraca ta obejmie dostęp do gospodarstw domowych znajdujących się w zasięgu sieci INEA na obszarach POPC.

 

 

 

 

T‑Mobile Polska i INEA podpisały umowę dotyczącą świadczenia usług w modelu BSA na obszarach, na których INEA buduje sieć światłowodową w ramach drugiego konkursu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Poza umową o dostępie hurtowym do infrastruktury zawarta została także umowa o partnerstwie technicznym, zgodnie z którą INEA odpowiadać będzie za uruchomienie oraz utrzymanie usług telekomunikacyjnych T‑Mobile Polska.

Kompleksowa oferta usług dla domu to strategiczny kierunek rozwoju T‑Mobile, dlatego mocno stawiamy na rozwój w tym obszarze. W ostatnich tygodniach ogłosiliśmy nawiązanie współpracy z Amazon, ale równolegle pracujemy nad zwiększeniem zasięgu naszej oferty, stąd rozwój współpracy z kolejnymi partnerami infrastrukturalnymi. Cieszymy się, że dzięki umowie z INEA będziemy mogli zaoferować usługi na najwyższym poziomie technicznym kolejnym klientompowiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T‑Mobile Polska.

Bardzo cieszą mnie podpisane umowy. Jestem przekonany, że to tylko początek szerszej współpracy z T‑Mobile Polska. Dzięki wspólnym działaniom przyczynimy się do popularyzacji technologii światłowodowej wśród klientów, a także umożliwimy im dostęp do bogatej palety usług i możliwość większego wyboru spośród ich dostawców. Dla INEA to ważny krok umacniający naszą pozycję lidera otwartej infrastruktury FTTH w Polsce. Zakładamy, że w ciągu 3 lat nasza sieć będzie stanowiła ponad połowę otwartej infrastruktury światłowodowej w Polscekomentuje Michał Bartkowiak, Wiceprezes INEA S.A.

Umowa dotycząca udostępniania sieci INEA została podpisana na czas nieokreślony. Obie strony zadeklarowały też chęć dalszego rozwoju współpracy w zakresie udostępniania infrastruktury przez INEA.

Jeden komentarz do “T‑Mobile Polska podpisała umowę o świadczenie usług hurtowych z INEA

  • WIELKA INEA A COŚ WTK HD NIE MAJĄ ZAMIARU UDOSTĘPNIĆ EAST&WEST WSTYD . Zły Poznaniak

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *