Tajemnica śmierci Prince’a w Zoom TV

Prince był jednym z najbardziej utalentowanych muzyków w historii muzyki pop. Gdy w kwietniu 2016 roku ciało gwiazdora znaleziono w jego posiadłości w stanie Minnesota, świat był w szoku. Co było przyczyną śmierci ikony muzyki popularnej? Jakie tajemnice artysta skrywał? Na te i inne pytania odpowie premierowy odcinek programu Cała prawda: Śmierć Prince’a w Zoom TV. Będzie to kolejna część fascynującej serii o niewyjaśnionych wydarzeniach i skandalach z życia celebrytów, którymi żył cały świat.

PREMIERA ZOOM TV!

Cała prawda: Śmierć Prince’a

dokument, USA 2017

prowadzący: Hill Harper (na zdjęciu)

Kolejna część fascynującej serii o niewyjaśnionych wydarzeniach i skandalach, którymi żył cały świat. Zabójstwo Gianniego Versace, śmierć Michaela Jacksona czy ostatnie święta George’a Michaela.

W tym odcinku poznamy całą prawdę o śmierci Prince’a, jednego z najbardziej utalentowanych gwiazdorów w historii muzyki pop. Zaledwie kilka dni po koncercie ciało muzyka znaleziono w windzie jego domu.

Odcinek ukazuje problemy, z którymi zmagał się muzyczny geniusz i próbuje odpowiedzieć na pytanie: dlaczego? Program prowadzi amerykański aktor filmowy i telewizyjny Hill Harper.

Wtorek, 22 stycznia / 20:05

PREMIERA ZOOM TV!

50 sposobów na zabicie kochanka

dokument, USA 2014

Wybuchowa seria kryminalna prezentuje opowieści pełne seksu, zemsty i zazdrości. Jej bohaterami są ekskochankowie, byli i obecni małżonkowie oraz wszyscy inni rywale, którzy zasłużyli na nagrodę za kreatywność w mordowaniu. Każdy odcinek przedstawia historię innego nieporozumienia, które zakończyło się rozlewem krwi.

Środa, 23 stycznia / 21:00

Współlokatorka

thriller, USA 2011

reż. Christian E. Christiansen

wyst.: Leighton Meester, Minka Kelly, Cam Gigandet, Aly Michalka

Rebecca jest piękna, urocza i lojalna. Niestety dla Sary, studentki pierwszego roku, jest też jej współlokatorką. To, co zaczęło się jako niewinna znajomość dwóch młodych dziewczyn, szybko zmienia się w coś niepokojącego. Sara z przerażeniem zdaje sobie sprawę, że jej nowa przyjaciółka skrywa pewien sekret…

Piątek, 25 stycznia / 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *