„Taniec z Gwiazdami”: Joanna „Ruda” Lazer w programie

Czy wokalistka będzie jedną z faworytek „Dancing with the Stars”? Jak Joanna Lazer poradzi sobie na tanecznym parkiecie? Gorący temperament piosenkarki to – oprócz rudych włosów – jeden z jej znaków rozpoznawczych. Czy „Ruda” znajdzie uznanie widzów i jury? Który styl będzie jej ulubionym? O wszystkim przekonamy się w jubileuszowej edycji show!

 

 

Joanna Lazer na dużej scenie zadebiutowała z zespołem Red Lips w pierwszej edycji muzycznego show Telewizji POLSAT „Tylko muzyka. Must be the music”, a potem ukazał się hitowy singiel „To, co nam było”, który szybko zdobył szczyty najważniejszych list przebojów. Płyta o tym samym tytule pokryła się złotem, dzięki czemu w 2014 i 2015 roku „Ruda” wystąpiła na wszystkich najważniejszych muzycznych festiwalach: Sopot Top Trendy, Sopot Top of the Top Festival, Eska Music Awards, KFPP w Opolu, a także na Przystanku Woodstock.

Drugi studyjny album „Zmiana planu” ukazał się w 2016 roku. Na nim także znalazły się „złote kompozycje”. Grupa Red Lips na czele z pełną energii frontmanką zagrała setki koncertów w całej Polsce, a ona sama skorzystała z zaproszenia do 9. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. To tam wcieliła się m.in. w Madonnę, Kasię Kowalską, Macy Gray czy Cyndi Lauper, a jako Renée Zellweger w roli z musicalu „Chicago” wygrała odcinek, dorzucając potem do tego drugie zwycięstwo, tym razem jako Gossip. Była także muzyczną jurorką w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Mówi się o niej, że jest dynamitem na scenie. Jak taki temperament sprawdzi się na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *