Reni Jusis przyjęła zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami”

Kiedyś „Zakręcona”, a teraz niczym „Ćma”. Jak poradzi sobie w show Polsatu? Autorka wielu przebojów przyjęła zaproszenie do „Dancing with the Stars”, żeby przekonać się, czy równie dobrze jak na muzycznej scenie poradzi sobie przed publicznością kochającą taneczne emocje. Fani piosenkarki już trzymają mocno kciuki. Kto będzie partnerem Reni Jusis w programie i jak daleko zajdą?

 

 

Uczestniczka 10. edycji „Tańca z Gwiazdami” to ceniona wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Reni Jusis jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce.

Ma na koncie osiem płyt studyjnych i wiele nagród oraz wyróżnień, w tym sześć „Fryderyków”. Pierwszy album zatytułowany „Zakręcona”, z wielkim hitem o tym samym tytule wydała w 1998 roku. Roztańczyła nim całą Polskę! Ostatni krążek „Ćma” z 2018 roku również porwał do zabawy, a nawet wprowadzał w trans. To elektropop wzbogacony o klimaty ambientowe i housowe w najlepszym wydaniu.

Reni Jusis współpracowała z największymi legendami polskiej sceny muzycznej jak Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Ewa Bem czy Marcin Pospieszalski. Jej styl można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Charakteryzują go przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Reni Jusis są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi.

Jak wykorzysta swój potencjał w rywalizacji o Kryształową Kulę? Czy będzie odkryciem „Dancing with the Stars”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *